LVIV.COM

Топ-6 прямих авіарейсів зі Львова до моря

Топ-6 прямих авіарейсів зі Львова до моря

Зі Львова на курорт можна полетіти шістьма рейсами, пише Твоє місто. Поки літо у розпалі і ти вже провтикав/ла цілий червень (тут можна понити), пакуй валізи з рюкзаками у теплі краї. І светр з оленями не забудь! (P. S. Мама)


Греція

Авіакомпанія Ellinair пропонує тобі катнутися в сонячну Грецію всього за 190 євро в один бік. У четвер або неділю сідаєш на рейс Львів-Салоніки о 4:30, і вже за годину і 45 хвилин постиш фоточки з відпочинку в інстаґрам, поки твої колеги сидять у задушливих офісах над проєктами.

Якщо ж Салоніки тобі не комільфо, можеш сісти на рейс Львів-Іракліон від тієї ж авіакомпанії.
Як би сказала твоя бабця, вільних дат – до кольору до вибору: 1, 11, 22 липня, 1, 12, 22 серпня зі Львова – о 13:30, у зворотному напрямку з Іракліона – о 09:50. Коштуватиме тобі таке задоволення 250 євро в одну сторону.

А як наша Галя дуже балувана, то з 21 липня авіакомпанія Jonica відкриває рейс Львів-Афіни. Вмощуєшся о 16.30 у зручне крісло літака і за дві з половиною години чілиш в Афінах, попиваючи вінішко. Вартість – від 1900 гривень в один бік.

Азербайджан

Львівська бруківка влітку може сміливо конкурувати із «землею вогню» — Азербайджаном. Та якщо тобі раптом забаглося підсмажитися під азербайджанським сонечком, встигни на рейс Львів-Баку від Azerbaijan Airlines.
У четвер або неділю сідай на літак зі Львова о 23:20, три з половиною години у повітрі – і ти вже кайфуєш у Баку вдвох із солоденьким кавуном. Квиток – від 5800 грн в одну сторону.

Ізраїль

Вітчизняні МАУ пропонують тобі махнути до Тель-Авіва за 5000 гривень в один бік. Сідаєш на літак зі Львова у вівторок або суботу, три години двадцять хвилин перебуваєш між небом і землею – вуаля, практикуєш свій інґліш чи то пак ідиш у сонячному Тель-Авіві.

Італія

Тобі обридло давитися макаронами марки «Тая»? Похилена пізанська вежа миліша за похилений стовп у твоєму дворі? Пакуй лахи на рейс Львів-Неаполь від Ernest Airlines. Тільки уяви: зранку всі сонно плентаються до офісів у львівських корках, прибиральниця цьоця Зіна кляне кожного, хто пішов «куди по помитому, курва». А ти сідаєш у літачок і за дві години десять хвилин наминаєш пасту десь у Неаполі. За 4200 гривень купиш квиток в один бік. От тільки багаж не входить у вартість.

Туреччина

Вчора закінчився улюблений серіал, а ти так і не знаєш, що відповіла Реян Мірану? Не біда, поїдь у Стамбул і надихнись на свій авторський «туркдізі». Благо, авіакомпанія Turkish Airlines якраз пропонує кілька рейсів.
Понеділок, середа, четвер, субота, неділя зі Львова – о 10:55, або ж понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця, неділя: зі Львова – о 22:10.

Pegasus Airlines не пасе задніх, тож можеш скористатися і її послугами:
понеділок, середа, четвер, п’ятниця, неділя зі Львова – о 19:50. Відірватись від землі на дві години, заплатити від 2900 гривень (Pegasus Airlines) або 4000 гривень (Turkish Airlines) в один бік – і земля Роксолани радо вітатиме співвітчизників турецької Хасекі-Султан.

Єгипет

Не відвідати Єгипет влітку – то як Львів без дощу. Уявити неможливо. Тому пакуй арафатку, міняй купюри на дрібноту і готуйся покотусити Сфінкса. МАУ люб’язно подбали про твій відпочинок і приготували для тебе рейс Львів – Шарм Ель Шейх. Вівторок зі Львова – 14:30,  п’ятниця – 15:10, субота – 15:00. Тривалість польоту 4 години.
Вартість треба уточнювати у туроператора, позаяк це чартерні рейси.

Іспанія

Рідні МАУ запрошують тебе злітати у Барселону. О 22.45 щовівторка і щоп’ятниці зі Львова вирушає літак. 3500 гривень в один бік, три години і п’ять хвилин в небі – і ти вже гуляєш вулицями сонячної Барси. Para cumplir!

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають