LVIV.COM

Топ-5 сфер, де під час карантину публікують найбільше вакансій

Топ-5 сфер, де під час карантину публікують найбільше вакансій

На порталі hh.ua|grc проаналізували базу вакансій, які розміщали від початку запровадження карантину. Серед них виділили топ-5 найпопулярніших сфер, пише ain.


  • Роздрібна торгівля

У цій сфері розміщено близько 11% вакансій. Загалом їхня кількість зросла вдвічі, ніж в аналогічний період в березні.

Найчастіше шукають касирів, продавців торгових залів та завідувачів відділу. Трапляються вакансії директорів магазинів, бухгалтерів і маркетологів. Також частіше почали шукати кур’єрів, логістів та менеджерів складів.

  • Транспортні та логістичні компанії

Ця галузь займає передові позиції у кількості вакансій, хоча ще в лютому не потрапляла навіть у десятку. Шукають профільних працівників (водіїв, експедиторів, логістів), керівників, бухгалтерів та HR-менеджерів.

  • Виробники харчових продуктів

Кількість вакансій у карантинний період зросла на 75%. Шукають менеджерів по роботі з клієнтами, торгових представників, менеджерів з дистрибуції, керівників та технологів.

  • Виробники аграрної продукції

В цій галузі зберігся традиційний весняний приріст вакансій, адже мають початись сезонні роботи. У березні кількість вакансій зросла втричі (у порівнянні з лютим), а у квітні – ще на 60%.

Найчастіше шукають менеджерів з продажу, фахівців по роботі з клієнтами, економістів та IT-спеціалістів (мережевих адміністраторів, програмістів 1С тощо).

  • Провайдери зв’язку, онлайн сервіси та інтернет-послуги

У цій сфері навіть в умовах карантину люди продовжують працювати віддалено. У середині квітня кількість вакансій зросла вдвічі.

Марина Романцова LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають