LVIV.COM

ТОП-10 сервісів для вдалих мандрів

ТОП-10 сервісів для вдалих мандрів

Є ряд сервісів, які допоможуть тобі швидко і без заморочок організувати свою подорож. Чим користуватись, якщо потрібно знайти дешеві авіаквитки чи забронювати житло,  пише Економічна правда.


Додатки для дороги (квитки, маршрути)

  • Hopper — додаток, який за допомогою штучного інтелекту і data-science підказує оптимальний час покупки авіаквитків. Ти вибираєш напрямок і дати, а програма дає рекомендації, брати зараз квитки чи почекати (раптом розпродаж буде). Коли ціна є найоптимальнішою, додаток надсилає повідомлення. Якщо дослухатись порад, можна зекономити 10-15%. Також додаток вивчає потреби користувачів і на основі цієї інформації рекомендує можливі наступні поїздки.
  • Flio — підказує, як не змарнувати час, поки чекаєш в аеропорту. Додаток повідомляє поточну інформацію про рейс, пароль від Wi-Fi аеропорту, показує його карту та поради, які можуть бути корисні.
  • Freebird — допоможе не застрягнути в аеропорту, якщо рейс відмінили. Додаток перебронює квиток на найближчий рейс іншої авіакомпанії без додаткових плат. Та цей сервіс платний – така “страхівка” коштує $19 в одну сторону або $34 – в обидва кінці. Поки сервіс працює тільки з американськими авіалініями, але планує розширюватись.
  • Packr – щоб ти нічого не забув спакувати. Це додаток, який допомагає зібрати валізи на основі того, куди ти їдеш і що плануєш робити. Він нагадає і про найнеобхідніше – паспорт, квитки, гроші і т.д. Крім списку речей, які потрібно взяти, в додатку можна створювати списки справ, які потрібно встигнути завершити перед поїздкою, наприклад, дописати статтю і купити парасольку.

Додатки для пошуку житла:

  • Airbnb — це якщо тобі не дуже важливо, де зупинитись. Назва розшифровується як AirBed and Breakfast — “Надувний матрац і сніданок”. Ти можеш орендувати апартаменти, окрему кімнату або навіть фургончик. Оплата онлайн.
  • Couchsurfing — це соцмережа, через яку ти можеш знайти не тільки в кого вписатись, а й просто спитати поради чи попросити про допомогу в місцевих.

Додатки для організації розваг:

  • Cool Cousin — це платформа, на якій ти можеш познайомитись з місцевими. Вони тоді допоможуть порадами або самі покажуть найцікавіші місця. Ще всередині програми функціонує криптовалюта CUZ, створена на базі Ethereum. Токенами CUZ можна розплачуватися за будь-яку профільну інформацію та безпосередньо за послуги. Також можеш ділитись вже набутим досвідом з іншими користувачами.
  • GuidePal —  твій кишеньковий екскурсовод. У додатку є детальна інформація про пам’ятки міста. Також він підкаже, які місця відвідати, де смачно поїсти і в яких барах розважитись. Найбільший плюс в тому, що всім цим можна користуватися офлайн.
  • Tiquets – допоможе швидко купити квитки у найпопулярніші музеї світу. З ним ніяких черг в кращі культурні установи Амстердама, Барселони, Парижа, Рима, Відня, Лондона, Мілана, Нью-Йорка та багатьох інших міст.
  • Smartify – додаток, який знадобиться в музеях, такий-собі “Shazam для картин”. Якщо не хочеш слухати пояснення екскурсовода, то просто відкриваєш програму, наводиш смартфон на витвір мистецтва і отримуєш всю інформацію.Також в додатку є інформація про самі музеї, включаючи години їх роботи. З вересня 2018 року в додаток інтегрували підтримку доповненої реальності, яка робить користувацький досвід ще цікавішим.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають