LVIV.COM

Топ-10 найкращих серіалів десятиліття – рейтинг від Metacritic

Топ-10 найкращих серіалів десятиліття - рейтинг від Metacritic

Рейтинг очолює серіал “Флібег”.


Що це за видання?

Metacritic – це сайт, який збирає відгуки про музичні альбоми, відеоігри, фільми й телевізійні шоу. На сайті вирішили сформувати рейтинг найкращих серіалів за останні 10 років.

ТОП-10:

1. «Флібег» (Fleabag, 2016) − комедійний серіал про молоду жінку, власницю кафе в Лондоні, яка шукає своє призначення в житті.

2. «Пуститися берега» (Breaking Bad, 2008) − кримінальний серіал про шкільного вчителя хімії, якому діагностують невиліковний рак легенів, після чого він починає виробляти метамфетамін, щоб фінансово забезпечити сім’ю.

3. «Американці» (The Americans, 2013) − драматичний серіал про радянських шпигунів, які живуть під прикриттям у США в період Холодної війни.

4. «Атланта» (Atlanta, 2016) − комедійно-драматичний серіал про двоюрідних братів, які хочуть потрапити на реп-сцену в Атланті.

5. «Залишені» (The Leftovers, 2014) − драматичний серіал про людську природу й релігію, дія якого розгортається через три роки після глобальної події, унаслідок якої з планети зникли 2% людей.

6. «У кращому світі» (The Good Place, 2016) − комедійний серіал про менеджерку з продажу, яка помилково після смерті потрапляє в рай.

7. «Гра престолів» (Game of Thrones, 2011) − фантастичний серіал про боротьбу за владу й інтриги, дія якого відбувається у вигаданому світі, і він нагадує середньовічну Європу.

8. «Божевільні» (Mad Men, 2007) − драматичний серіал про креативного директора рекламного агентства, сюжет якого розгортається в Америці 1960-их років.

9. «Віцепрезидент» (Veep, 2012) − політичний комедійний серіал про життя матері й політикині, яка працює під час президентської кампанії 2012 року в США.

10. «Парки й зони відпочинку» (Parks and Recreation, 2009)  − політично-сатиричний серіал, який розповідає про енергійного бюрократа середньої ланки з Департаменту Парків (управління й догляд за довкіллям) вигаданого міста в штаті Індіана.

Іншими фаворитами, які не набрали достатньо балів, щоб потрапити до 10 топ, стали «Дивні дива», «Бруклін 9-9» і «Кінь БоДжек».

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають