LVIV.COM

Топ-10 книг про бізнес – рейтинг від Amazon

Топ-10 книг про бізнес - рейтинг від Amazon

Якщо тобі набридло працювати на дядю і клянчити в мами на морозиво, а всі успішні бізнеси ґиґнули, так і не принісши прибутку, то перечитай оці книжки з рейтингу Amazon. І ми здибемося за рік у твоєму просторому біґ-бос кабінеті на Сихові.


The Making of a Manager: What to Do When Everyone Looks to You. 

Не посібник, а знахідка для менеджерів. Лайфхаки як воркати на роботі та паралельно воркувати  з коханим/ою в чаті шукай десь між 15 і 20 сторінками. Поради дає не цьоця Зося з Шувару, а віцепрезидентка Фейсбуку Джулі Чжо.

Company of One: Why Staying Small Is the Next Big Thing for Business.

Головний меседж – для щастя власник/ця бізнесу не мусить розвивати компанію до гігантських масштабів. Тому можеш сміливо відновлювати сторінку з продажем китайських ніштячків. Куруватиме твій мегауспішний бізнес веб-дизайнер та автор книг-бестселерів Пол Джарвіс.

Raise Your Game: High-Performance Secrets from the Best of the Best.

Всередині книги – історії успіху людей спорту та бізнесу. А, як ти знаєш, до успіху йдуть маленькими кроками. Хочеш, аби твоя історія опинилася в наступному перевиданні тої книги? То вставай з тахти, обтрушуй крихти маминого пляцка з кофти і шуруй бігати. До чого тут бізнес, спитаєш ти? Біжиш і слухаєш аудіоподкасти про успіх) або прибігаєш, вмираєш від задишки і гоп! – три сторінки успєшного успєха – і ти вже готовий/а до нових звершень.

Be Fearless: 5 Principles for a Life of Breakthroughs and Purpose.

Інвестор Жан Кейс розповідає про свої п’ять принципів, які змінюють світ. Подумай і про свої принципи, десь між перманентним спогляданням серіальчиків і дорогою до холодильника на кухні.

Scaling Leadership: Building Organizational Capability and Capacity to Create Outcomes that Matter Most.

Не знаєш, звідки взяти ті принципи, тому береш салатик з холодильника? Поклади його на місце і візьми краще оту книжку. Тут на основі багатьох досліджень розповідають, як розвинути в собі лідерські якості. Пригадуєш, як ти колись у школі казав/ла «а давайте прогуляємо урок Віри Юріївни?» І всі як один йшли за тобою прогулювати географію. А тепер навіть кіт не слухається твоїх наказів. Золоті були часи, еге ж? Ну, тепер ти знаєш,  як повернути собі лідерські якості і владу над котиком. Останнє не точно.

The 30-Day Money Cleanse: Take control of your finances, manage your spending, and de-stress your money for good.

Вчора прийшла зарплата, ти зайшов/ла в Книгарню Є, далі все, як у тумані. Нє, ну а чого їх так багато на квадратний метр у Львові? І ось ти вже стоїш на виході, в тебе стопіцот нових книг у торбі, симетричні нулі на картці і черв’ячок у пузіку? Давай перше вижени глистів, потім прочитай оцю книжку і будеш знати, як розпоряджатися кровно заробленими грішми.

Digital Minimalism: Choosing a Focused Life in a Noisy World.

Професор комп’ютерних наук розповідає про цифровий мінімалізм. Нє, чекай, куда ти хмикаєш, бо вже наслухався/лась всяких професОрів в універі. То тобі не лекції підстаркуватого Василя Олександровича, який народився на початку минулого століття і не визнає компи. Це ріал цікаво.

Leadershift: The 11 Essential Changes Every Leader Must Embrace. 

Що з тобою сталося за час роботи? Ну, скажеш ти, угробив/ла зір, відростив симетричні складочки жиру на пузіку і прокачав/ла мозги і моторику пальців. Автор книжки розповідає про 11 метаморфоз, які відбулися з ним під час кар’єри. Він також пояснює, як вони вплинуть на читачів і читачок. Сучасний Кафка, їй-бо.

The Future Is Asian.

Думаєш, зе ф’юче із Гамерика? Ну, так тобі каже стрийна Маруся, яка еміґрувала до Канади і перманентно надсилає тобі всякі канадійські ніштяки. Автор Параг Ханна  вважає інакше. Він переконаний, що в ХХІ столітті домінуватимуть азіатські країни. Хай спробує посперечатися із твоєю стрийною Марусею, хмикнеш ти. Вона будь-кого за пояс заткне. Але прикинь, цей вар’ят спробував пояснити, чому він так вважає. Мо’, вислухаєш його аргументи? Я не здам тебе стрийні Марусі, атвічаю!

Girl, Stop Apologizing: A Shame-Free Plan for Embracing and Achieving Your Goals. 

Рейчел Холліс на сторінках своєї книги розповідає, якими навичками повинна володіти жінка, аби розкрити свій бізнесовий потенціал.

Повний перелік шукай на сайті Amazon.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають