LVIV.COM

Tesla закриває всі магазини – тепер електрокари продаватимуть тільки онлайн

Tesla закриває всі магазини - тепер електрокари продаватимуть тільки онлайн

Магазини закривають, щоб зменшити витрати компанії, передає “Інтерфакс-Україна”.


Що відбувається?

Виробник електромобілів Tesla Inc. тепер закриватиме свої магазини – тепер машини можна купити тільки онлайн. Правда, самі торгові точки ще деякий час працюватимуть, але тільки як інформаційні пункти – купувати авто треба буде тільки онлайн.

Перехід до онлайн-продажу, ймовірно, ще більше розсердить американських автодилерів, які витратили близько десяти років на протистояння спробам Tesla продавати електромобілі безпосередньо через належні компанії магазини. Протягом понад 100 років автовиробники дотримувалися моделі продажу через сторонніх дилерів у США.

“Зрештою це стане дуже сильною конкурентною стороною Tesla”, – заявив головний виконавчий директор компанії Ілон Маск. “Це буде фундаментальна довгострокова конкурентна перевага Tesla, яку може відтворити лише стартап”, – додав він.

На кінець 2018 року у Tesla було 378 магазинів і сервісних центів у всьому світі. Також у компанії хочуть знизити вартість Model 3 і продавати їх за стартовою ціною в $35 000.

Компанія також відмовиться від традиційних тест-драйвів для потенційних покупців. Замість цього споживач, який купив електромобіль, зможе повернути його протягом семи днів або пробігу до 1 тис. миль й отримати назад повну суму.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають