LVIV.COM

Термін воєнного стану в Україні закінчується

Термін воєнного стану в Україні закінчується

У середу, 26 грудня, о 14.00 спливає термін воєнного стану, пише УП.


Місяць тому указом Президента України в десяти областях держави ввели воєнний стан.

Воєнний стан в Україні ввели з 14 години 26 листопада 2018 року терміном на 30 діб – до 14 години дня 26 грудня 2018 року.

Всі області, які розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки молдовського кордону та на узбережжі Чорного і Азовського морів, потрапили під дію воєнного стану.

До цього переліку входять Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

Згідно українського законодавства, воєнний стан на всій території України або в окремих її місцевостях припиняється після закінчення строку, на який його було введено.

До закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності президент України може прийняти указ про скасування воєнного стану, про що має бути негайно оголошено через засоби масової інформації.

Нагадую, чому ввели воєнний стан:

Російські прикордонники 25 листопада в районі Керченської протоки обстріляли українські військові судна й захопили два малих броньованих артилерійських катери “Бердянськ” і “Нікополь” та рейдовий буксир “Яни Капу”, разом із 24 моряками.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають