LVIV.COM

Тарифи на тепло і гарячу воду в цьому сезоні мають залишитися незмінними

Тарифи на тепло і гарячу воду в цьому сезоні мають залишитися незмінними

Теплокомуненерго матимуть можливість укладати річні договори з НАК «Нафтогаз» за вигідною ціною. Про це повідомляє Твоє Місто.


20 січня відбулася нарада з питань тарифної політики у галузі централізованого теплопостачання. Учасники зустрічі домовилися напрацювати проєкт спільного Меморандуму. Він регламентуватиме низку домовленостей. Отже, тарифи на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться незмінними.

Крім цього, серед домовленостей – проведення спільної роботи над реструктуризацією заборгованості перед НАК “Нафтогаз”. Вона утворилася через різницю між виручкою ТКЕ та тарифною виручкою (так звана “різниця в тарифах”). А теплокомуненерго матимуть можливість укладати річні договори з НАК “Нафтогаз” за вигідною ціною.

Прем’єр-міністр за підсумками наради дав доручення підготувати та подати Кабінету Міністрів проєкт Меморандуму. Цей проєкт є про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у галузі централізованого постачання теплової енергії та гарячої води в Україні.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають