LVIV.COM

Син Джерома Селінджера опублікує невидані твори батька

Син Джерома Селінджера опублікує невидані твори батька

Син письменника Джерома Селінджера – Метт збирається опублікувати невидані твори батька. Про це він повідомив в інтерв’ю The Guardian


Остання розповідь Селінджера була опублікована в журналі New Yorker за 1965 рік. Майже півстоліття письменник прожив відлюдником в містечку Корніш, штат Нью-Гемпшир. Всі ці роки, аж до самої смерті в 2010-му, Селінджер присвятив літературі.

Письменних обмежив спілкування з оточуючими, щоб ніщо не відволікало його від роботи. Він міг зупинити машину і з’їхати до узбіччя, щоб записати ідею майбутнього оповідання, в будинку всюди лежали блокноти для записів, розповідає Метт.

Метт Селінджер почав працювати над невиданими роботами свого батька близько восьми років тому. Він не розкрив деталей, однак натякнув, що у них буде йтися про родину Гласів, відому за короткими фантастичними оповідями автора.

“Він (Селінджер) заповів мені зібрати все воєдино, знаючи, що масштаб роботи вимагатиме багато часу. Він 50 років писав до шухляди, мова йде про величезний обсяг рукописів. Так що справа не в небажанні або приховуванні: як тільки матеріал буде готовий, ми його опублікуємо”, — підкреслив Метт.

За його словами, процес може розтягнутися, але він сподівається, що рукописи вийдуть в найближчі десять років.

Американський письменник Джером Селінджер найбільш відомий за творами “Чудовий день для рибки-бананки”, “Вище крокви, будівничі” та “Ловець у житі”. Цього року шанувальники Селінджера відзначили 100 років від дня його народження.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають