LVIV.COM

Свій бізнес за 3 місяці: стартує програма жіночого менторства Womentor

Свій бізнес за 3 місяці: стартує програма жіночого менторства Womentor

Соціальний проект для жінок починається 20 січня.


Що це за проект?

Womentor – соціальний проект, програма жіночого менторства. Вона триватиме 3 місяці. Загалом набирають 30 учасниць. Якщо у тебе є ідея для власного бізнесу, але бракує знань, навичок чи мотивації – тоді тобі сюди.

Організатори проекту: ГО Інститут Суспільних Ініціатив за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Протягом трьох місяців учасниці попрацюють з 8 менторками.

Серед менторок:

  • Ольга Йолтуховськаспівзасновниця Фан- бар Банка, по консалтингу пррацювала над проектами Lviv Croissants, Хінкальня, Vertuta, Valesto, Pizza Celentano, ProРесторан.
  • Христина Бойко – СЕО відео агенції and action, засновниця спільноти Tolkz.
  • Тетяна Гончаренко – голова громадської ради при управлінні туризму м. Львова, засновниця готельної он-лайн школи “BeeSmart. Точка злету!” і головний готеляр в команді HoReCa Lviv Show.
  • Наталія Головачко –  в минулому керівниця відділу маркетингу у ТОВ Галичина, після чого заснувала власну агенцію  Marketing Studio “FAJTA”.

Проект має на меті забезпечити подолання існуючих соціальних та економічних обмежень, що перешкоджають жінкам реалізувати свій потенціал. Ця ініціатива сприяє розширенню можливостей жінок шляхом тренінгів з особистісного розвитку та надання порад від успішних жінок.

На початку проекту учасниці з допомогою менторок пропишуть бізнес-стратегію, маркетинговий план та детальний план по реалізації ідеї/проекту, і одразу ж приступлять до активної роботи над реалізацією задуманого.

Деталі – на Facebook-стоінці події або у Олени Голойди.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають