LVIV.COM

Ставок, місця для пікніків та майданчик для петанку: як змінять парк “Залізна вода”

Ставок, місця для пікніків та майданчик для петанку: як змінять парк Залізна вода

Цього року у парку “Залізна вода” проведуть капітальний ремонт. Тут відновлять джерела, створять штучний ставок, облаштують майданчики для вигулу собак, гри в петанк, дитячі майданчики, місця для пікніків тощо.


Проект розробила Науково-виробнича фірма “Рутенія”. У парку мають з’явитися два дитячі майданчики, п’ять оглядових, майданчики для вигулу собак та низка майданчиків для пікніків і гри в петанк.

Також має побільшати озеленення та клумб. Доріжки замостять бетонною тротуарною плиткою та гранітним відсівом.

“У проекті передбачили прогулянкові доріжки, додаткові лавки, смітники, паркове освітлення, спортивні майданчики. Крім цього, тут відновлять джерела та облаштують штучний ставок зі сторони вулиці Мушака. Цього року першочергово облаштують освітлення вздовж алеї, що веде від вулиці Стуса до Тернопільської”, – пояснив заступник директора департаменту містобудування ЛМР у коментарі Tvoemisto.tv.

Ставок, місця для пікніків та майданчик для петанку: як змінять парк "Залізна вода"

Джерело у парку “Залізна вода”

Під час реконструкції хочуть відновити історичне планування парку.

“Історичне розпланування парку, який розпланував ще Арнольд Рьорінг і яке ще можна відчитати в структурі сучасних доріжок, частково втрачене. Тому ми ставили за мету відновити його та ландшафтний образ парку, а також додати нових функцій: дитячі майданчики різних вікових груп, спортивний майданчик для гри в петанк, нові місця для відпочинку, оглядові тераси та нові стежки. Важлива тема парку – вода, джерела й потічки, які ще збереглися до сьогодні. Загалом у проекті передбачили облаштувати п’яти русел цих потічків”, – пояснила архітекторка проекту.

Вартість робіт становить 33,5 млн гривень. З міського бюджету на ремонт у парку виділили лише мільйон гривень.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають