LVIV.COM

Стартап, який співзаснувала українка, отримав $2 млн доларів на інтерактивні історії

Стартап, який співзаснувала українка, отримав $2 млн доларів на інтерактивні історії

Стартап з Сан-Франциско під назвою Dorian, співзасновницею якого є українка Юлія Палатовська, залучив $ 2 млн на розвиток свого мобільного додатку для інтерактивних історій.


Творці програми надихалися інтерактивними історіями на кшталт недавнього продовження “Чорного дзеркала”, фільму під назвою “Бузогриз”, де глядачі можуть впливати на розвиток сюжету.

Інвесторами виступив March Capital Partners – фонд, сфокусований на геймдеві, лондонський London Venture Partners (LVP) та інші. Залучені кошти підуть на розробку додатку, орієнтованого, перш за все, на мілленіалів та жіночу аудиторію покоління Z (діти, що народилися після 2000 року).

“Dorian заснували жінки на керівних ролях, що допомагає нам створювати історії, які відрізняються різноманітними автентичними жіночими рольовими моделями, що є рідкістю в інтерактивних розвагах, особливо в іграх” – каже СЕО проекту Юля Палатовська, – “Коли ми звертаємося до гравців, то боїмося, що молоді жінки втомилися від історій в стилі Попелюшки, які все ще домінують в контенті для жінок. Dorian дасть гравцям можливість контролювати сюжет і спілкуватися з людьми зі схожими поглядами”.

Джерело: VentureBeat

Bro LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають