LVIV.COM

Спортивна субота: у Львові обмежать рух на кількох вулицях через “Забіг сили” і велозаїзд

Спортивна субота: у Львові обмежать рух на кількох вулицях через Забіг сили і велозаїзд

В суботу, 29 вересня, у Львові пройдуть два масові спортивні змагання – Race Nation (Забіг сили) і велозаїзд “Львівська сотка. Осінь”. Через змагання у Львові обмежать автомобільний рух на декількох вулицях – подивись, де саме, щоб спланувати свій маршрут, повідомляють на сторінках подій у Facebook.


Що за забіг?

Race Nation (Забіг сили) – міжнародні змагання, спринт на 5 км з 20-ма перешкодами на шляху.

З 9:00 до 13:00 будуть перекриті вулиці:

  • вул. Опришківська;
  • вул. М. Кривоноса;
  • вул. Кордуби;
  • вул. Заклинських.

Спортивна субота у Львові обмежать рух на кількох вулицях через Забіг сили і велозаїзд1

Що за велозаїзд?

“Львівська сотка” – щорічні любительські змагання у форматі веломарафону, що проходять навколо Львова з 2010 року. Це найбільш масові велозмагання в Західній Україні. Традиційно подія починається із реєстрації учасників на пл. Ринок. Після цього учасники організованою колоною під супроводом поліції та байкерів вирушають до місця старту в селі Сокільники. Фініш та нагородження учасників відбувається на площі перед залізничною станцією Брюховичі. Організаторами веломарафону є ЛМГО “Львівський велоклуб” та ГО “Велоклуб Роверс”.

Цього разу участь у змаганні візьме від 300 до 500 людей, у тому числі — професійні спортсмени. Стартуватимуть велосипедисти о 10:15 на площі Ринок. Перекривати вулиці не планують, проте можливе ситуативне обмеження руху упродовж заїзду.

Програма:

7:45-10:15 — реєстрація учасників (пл. Ринок, 1)

10:15-10:20 — відкриття велозаїзду

10:20-10:55 — проїзд учасників за маршрутом: пл. Ринок — вул. Памви Беринди — просп. Свободи — вул. Академіка В. Гнатюка — вул. Листопадового Чину — пл. Святого Юра — вул. Митрополита Андрея — вул. Ангеловича — вул. Героїв УПА — вул. Кульпарківська — вул. Кульпарківська (до межі міста).

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають