LVIV.COM

Сорі, бро: новина про українську ліцензію на канабіс для американської компанії виявилась фейком

Сорі, бро: новина про українську ліцензію на канабіс для американської компанії виявилась фейком

ТвійБро помилився і хоче вибачитись – видання “Конопляна правда” детально розібралось у ситуації із ліцензією на марихуану. Все сумно – це виявився фейк.


ТвійБро 14 листопада розповідав про те, що в Україні видали першу ліцензію на виробництво і експорт продуктів з марихуани. Джерела, з яких ми брали інформацію, посилались на прес-реліз американської компанії C21 Investments Inc.

Що з’ясували у “Конопляній правді”?

Проглянувши повний реліз, журналісти знайшли там додаткові пояснення: “документ містить так звану “перспективну інформацію” ( “forward-looking information”) у розумінні законодавства про цінні папери. Зазначено, що така інформація може стосуватись “поточних очікуваннь керівництва компанії” та  “майбутніх планів”, а читачів попереджають, що така інформація “може бути неприйнятною для інших цілей”. “Не може бути гарантії, що така інформація є точною, оскількі фактичні результати та майбутні події можуть суттєво відрізнятися від тих, що очікуються в цих твердженнях” – зазначає примітка до прес-релізу та закликає  читачів  усвідомлювати  “невиправданість залежності від перспективної інформації”.

Тому поки канабіс в Україні залишається під забороною. І без жодних винятків.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають