LVIV.COM

Сьогодні останній день голосування за проєкти громадського бюджету – встигни віддати свій голос

Сьогодні останній день голосування за проєкти громадського бюджету - встигни віддати свій голос

Загалом на конкурс подали 180 проєктів.


Що відбувається?

У Львові закінчується термін голосування за проєкти громадського бюджету, що мають бути втілені наступного року. І 15 листопада – останній день голосування. Вибрати проєкт, який ти вважаєш потрібним для міста, можна до 23:59.

На реалізацію проєктів виділять 42 млн грн.

Загалом подали 180 проєктів. З них: 102 стосуються медицини та освіти, 78 – інші тематики.

Хто може проголосувати?

Голосувати можуть мешканці міста, старші 16 років. Віддати голос можна за один малий і один великий проєкт. Також треба мати:

  • твоє місце проживання зареєстроване у Львові (м. Винники, смт. Рудно, смт. Брюховичі).Це має підтверджуватись паспортом або карткою львів’янина.
  • підприємство, установа чи організація, де ти працюєш, зареєстроване у Львові, що підтверджується паспортом та довідкою з місця праці.
  • ти навчаєшся у Львові, що підтверджується паспортом та студентським квитком або іншим документом, що підтверджує факт навчання.
  • ти володієш на праві власності об’єктом нерухомості у Львові, що підтверджується паспортом та витягом з відповідного реєстру прав власності.
  • твоє місце народження зареєстроване у Львові, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.

Голосувати можна на сайті громадського бюджету за допомогою bank ID або електронно-цифрового підпису. Проголосувати з допомогою bank ID можуть клієнти таких банків: Приватбанк, Монобанк, Ощадбанк, Кредобанк, ПУМБ, Ідея банк, Банк Південний, А-банк, Конкорд- банк, Радабанк, Мотор-банк.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають