LVIV.COM

Скільки заробляють українські YouTube-блогери

Скільки заробляють українські YouTube-блогери

Дослідження проводив автор освітнього YouTube-каналу Tokar.ua  Назар Токар. Про це повідомляють Новини Здорової Людини.


9712 доларів на місяць (майже 272 тисячі грн) — стільки заробляє український шоумен та політик Сергій Притула на Patreon. Це — міжнародна платформа, яка допомагає митцям отримувати щомісячні внески від своїх прихильників. Серед українських блогерів на цьому ресурсі найбільше заробляє саме Притула.

На другому місці розташувались «Телебачення Торонто». За місяць канал заробляє майже 8 тисяч доларів (близько 224 тис. грн). Середня пожертва від однієї людини — близько 5,80 долара на місяць (162 грн). Найприбутковішими українськими каналами на Patreon є благодійний фонд «Повернись живим» (4112 доларів), а також Skrypin.ua (3500 доларів). Крім того, там є і Яніна Соколова (2732 долари), канал «Клятий раціоналіст» Артема Албула (2059 доларів) та програма розслідувань Bihus.info (1331 долар). 34 українські канали не публікують дані про свої прибутки. А на першу двадцятку припадає більше, ніж половина усіх донейтів, а саме 57 тисяч доларів щомісяця.

Якщо формувати рейтинг за кількістю підписників, то на першому місці — «Телебачення Торонто». У них — 1297 патронів. У Сергія Притули 838 підписників, у Сергія Стерненка — 480, у Клятого раціоналіста — 459, у Яніни Соколової — 390.

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають