LVIV.COM

Скільки книг ти втратив\ла через соцмережі – порахуй на спеціальному калькуляторі

Скільки книг ти втратив\ла через соцмережі - порахуй на спеціальному калькуляторі

Створили калькулятор, який допомагає вирахувати, скільки книг ти міг би прочитати замість витраченого часу у соцмережах, пише Inspired.


Як дізнатись не просто скільки годин ти гортав стрічку Instagram, але й скільки книг ти міг би прочитати за цей час, втратити кілограмів або заробити грошей? На сайті omnicalculator.com створили калькулятор, що рахує втрачений час у соцмережах та переводить його в іншу “валюту”.

«Соціальні мережі – це постійно присутнє явище. 2015 року автори дослідження Deloitte встановили, що американці перевіряють свої смартфони 8 мільярдів разів на день. Ми можемо уявити, що до 2017 року ця кількість значно зросла. Адже смартфони – це перше, на що ми дивимося вранці», – зазначено на сайті творців.

Як це працює?

Калькулятор назвали Social Media Time Alternatives. Він аналізує твої показники і виводить результат альтернативного проведення часу.

Працює це приблизно так:

  • ти вводиш цифри – скільки разів за годину перевіряєте соцмережі, скільки витрачаєш на кожен сеанс, скільки в середньому прочитуєш сторінок;
  • сервіс видає тобі своє число – скільки книг ти міг би прочитати, якби не користувався соцмережами. Також є альтернативи – скільки ти міг би спалити калорій за тиждень та втратити кілограмів, передивитись серій “Друзів” або прослухати “Despacito”.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають