LVIV.COM

Сільський священик з дітьми зняли кавер на пісню “Плакала” – співають про стан місцевих доріг

Сільський священик з дітьми зняли кавер на пісню Плакала - співають про стан місцевих доріг

Дорогою користуються 11 сіл, а місцеві чиновники не хочуть її ремонтувати, пише Zaxid.net.


Що відбувається?

На Старосамбірщині є дорога місцевого значення – Мшанець-Стрілки. Нею користуються мешканці 11 сіл. Вона в аварійному стані та потребує капітального ремонту.

Місцеві жителі вирішили привернути увагу до своєї проблеми – зняли кавер-версію на пісню гурту “KAZKA”. Всі попередні прохання, скарги і заяви мешканців проігнорували.

Записав пісню на студії та зіграв головну роль у кліпі 21-річний Назар Титар зі Старого Самбора, студент факультету культури і мистецтв ЛНУ ім.І.Франка.

Текст написала Наталя Гром, дружина священика з села Мшанець. Ідея належить її чоловіку – священику УГКЦ отцю Роману (служить у трьох місцевих селах Мшанець, Галівка, Плоске).

“Цією дорогою користується 11 сіл гірської округи Старосамбірщини. Діяльність автодору тут обмежується тим, що зрідка засипають більші ями шутром з річки. Про кювети і те, що туди може стікати вода з дороги вони не чули. Головний меседж цього кліпу – показати реально нашу біду і запросити людей підписати петиції. Ми зареєстрували 2 петиції – на Кабмін і Львівську обласну раду. Щоб петицію розглянув Кабмін, потрібно 25 тисяч підписів. Щоб розглянула Львівська облрада – 1 тисячу. Сподіваємося на підтримку небайдужих,” – розповідає отець Роман.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають