LVIV.COM

Школярку, що страйкувала за кліматичний рух, номінували на Нобелівську премію миру

Школярку, що страйкувала за кліматичний рух, номінували на Нобелівську премію миру

16-річну Грету Тунберг, засновницю Молодіжного страйку за кліматичний рух, номінували на Нобелівську премію миру. Одиночні мітинги школярки надихнули тисячі людей на активні дії задля збереження довкілля по всьому світу.


У 2018 році дівчина виступала з промовою перед лідерами країн на саміті ООН з клімату. Завдяки Греті, сотні школярів та студентів влаштовують акції протесту по всьому світу, привертаючи увагу до важливості збереження природи.

Кандидатуру Грети запропонували норвезькі політики. Висувати кандидатів можуть національні політики та окремі професори з університетів світу. Переможців назвуть в грудні.

“Якщо ми нічого не зробимо, щоб зупинити зміну клімату, це стане причиною воєн, конфліктів і біженців. Грета Тунберг розпочала масовий рух, у якому я бачу великий внесок у мир у світі”, – розповів соціаліст Фредді Андре Швард.

Неповнолітніх вже не вперше висувають на Нобелівську премію миру. У 2014 році премію отримала 17-річна Малала Юсафзай за боротьбу за право всіх дітей на освіту. Дівчина пережила замах на вбивство талібів у 2012 році.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають