LVIV.COM

Школа “білих” хакерів набирає новий курс на навчання

Школа білих хакерів набирає новий курс на навчання

На курс запрошують 40 студентів, повідомляє Na chasi.


Що це за школа?

Cyber School – це заклад, який готує IT-фахівців, котрі виявляють вразливі місця комп’ютерних систем і усувають їх. Школу відкрили на території інноваційного парку UNIT.City у жовтні 2018 року. Засновники – доцент кафедри інформаційної безпеки КПІ Олексій Барановський, керівник  UNIT.City Дмитро Єрьомін та співзасновник української спільноти етичних хакерів Hacken Єгор Аушев.

Що там вивчають?

Cyber School  школа оголосила про старт набору студентів. На курс візьмуть 40 претендентів, 25 з них пройдуть основне навчання

Учні пройдуть інтенсивні курси з безпеки мереж і додатків, систем експлуатацій, зворотного інжинірингу та ін. Кращим випускникам обіцяють гарантовані пропозиції про працевлаштування.

Навчання в Cyber School безкоштовне.

Як туди потрапити?

Для цього потрібно подати заявку до 9 березня. Учасники відбору повинні володіти базовими технічними знаннями та навичками програмування.

Школа білих хакерів набирає новий курс на навчання

Відбір складається з чотирьох етапів:

  • онлайн і офлайн-тестування;
  • співбесіда;
  • проходження crash-курсу.

Після перших трьох школа відбере 40 найкращих кандидатів, які пройдуть місячний crash-курс. За його результатами виберуть 25 осіб, які пройдуть основне навчання в Cyber School, яке розраховане на п’ять місяців.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають