LVIV.COM

Шість найкращих книжок про технології 2020 року за версією Financial Times

Шість найкращих книжок про технології 2020 року за версією Financial Times

Список створили у межах щорічної премії Business Book of the Year Award,  передає ain.ua.


Що це за список?

Журнал Financial Times визначив топ-6 книг 2020 року про технології. Це видання, в яких автори описують інновації та їхній вплив на світ, розповідають про розвиток технологій і проблеми, які постають перед науковцями, розробниками та компаніями.

Перелік:

  1. «Analogia: The Entangled Destinies of Nature, Human Beings and Machines» авторства Джорджа Дайсона та Аллена Рейна. У книжці  ― мікс роздумів про експедицію Берінга-Чірікова в Сибір 1741 року, винайдення американських супутників для розвідки та майбутнє штучного інтелекту.
  2. «Facebook: The Inside Story». Автор ― Стівен Леві. Журналіст написав про залаштунки становлення компанії Facebook, її стратегії та помилки. Цікаво прочитати усім тим, хто не уявляє свій ранок без скролення стрічки соцмережі.
  3. «How to Talk to Robots: A Girls’ Guide to a Future Dominated by AI». Авторкою є  Табіта Гольдстауб. Чудова книженція з берегів туманного Альбіону про штучний інтелект і майбутні зміни від Голови ради з питань того самого штучного інтелекту у Великобританії.
  4. «The Internet in Everything: Freedom and Security in a World with No Off Switch». Авторка ― Лаура Де Нардіс, професорка Єльського університету та спеціалістка в галузі інтернет-управління. У книжці вона пише про успішний успіх у світі, де всі сфери життя заполонив інтернет.
  5. «The Future is Faster Than You Think: How Converging Technologies are Transforming Business, Industries, and Our Lives». Автори: Пітер Діамандіс та Стівен Котлер. У їхньому творі йдеться про літальні автівки, як у Гаррі Поттері, органи для трансплантацій, що надруковані на 3D-принтері, «розумний» одяг та інші інновації.
  6. «The Road to Conscious Machines: The Story of AI». Автор ― Майкл Вулдридж. У книжці йдеться про виникнення штучного інтелекту, а також, як він може вплинути на охорону здоров’я і транспортну систему. Уяви, як Сірі з твого смартфону керує львівськими маршрутками. І вони прибувають вчасно. І в жовтопузих “Богданах” вмонтований е-квиток. Уявив/ла? Солодкі мрії, які через кілька років можуть стати реальністю.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають