LVIV.COM

Шість найкращих книг про бізнес 2019 року – список від Financial Times

Шість найкращих книг про бізнес 2019 року - список від Financial Times

Автори книг, які увійшли у список, розповідають про успіх окремих людей та корпорацій  і аналізують останній тенденції розвитку бізнесу.


Що це за список?

Журнал Financial Times спільно із McKinsey щороку присуджує премію Business Book of the Year Award. ТвійБро розповідає про перші шість книг, які увійшли у список найкращої бізнес-літератури 2019 року.

Шість найкращих книг про бізнес 2019 року - список від Financial Times

ТОП-6 книг:

У книзі професорка розповідає про феномен “капіталізму спостереження”. Це коли корпорації надають людям послуги в обмін на аналіз їхніх особистих даних та поведінки.

Авторка пояснює, як на перший погляд об’єктивні дані можуть бути упередженими щодо жінок. У книзі описано, як дані визначають розподіл ресурсів, що робити, якщо ця схема працює погано і що буде, якщо процес не налагодити.

  • Kochland, Крістофер Леонард

У книзі розповідається про те, як одна приватна компанія консолідувала владу на півстоліття. І як при цьому вона перетворила капіталізм у явище, яке зараз люди не сприймають.

Автор обстоює концепцію, що у багатьох сферах успіху досягають генералісти, а не спеціалісти. Основою аргументів є історії успіху спортсменів, музикантів та винахідників.

У книзі описано історію успіху Джима Сімонса – найуспішнішого інвестора останніх десятиліть.

Професор пояснює, як між собою взаємодіють держава, ринки та суспільство. Також він пояснює, чому вони втрачають стабільність і як цьому зарадити.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають