LVIV.COM

Що покажуть українці на Burning Man, І як до цього долучитися?

Що покажуть українці на Burning Man, І як до цього долучитися?

Вже за два тижні почнеться найбільший в світі арт фестиваль Burning Man. Більше 70 тисяч людей збереться на 8 днів посеред пустелі в Неваді щоб збудувати Black Rock City – тимчасову спільному креативних та open-minded особистостей.


Burning Man не є фестивалем в класичному розумінні цього слова. Тут немає великих сцен, немає гучних імен, які будуть виступати. Burning Man – дійство створене його ж учасниками. Пустеля – це чисте полотно, простір який наповнюють творчістю учасники. Неймовірні інсталяції, машини мутанти, воркшопи і навіть TED виступи, на Burning Man можна знайти все що завгодно.

Що покажуть українці?

Український кемп везе два арт проекти: Ai.tlants та Time To Say Goodbye. Головна ціль команд – показати сучасне українське мистецтво 70 тисячній публіці фестивалю.

Що покажуть українці на Burning Man, І як до цього долучитися?
Time To Say Goodbye, експозиція Космічна Одісея, Київ

Time to Say Goodbye – це переживання досвіду клінічної смерті в офісі, світло в кінці кінці тунелю для менеджера. Це 25 метровий тунель зроблений з офісної стелі і світла який кожен зможе пройти від початку і до кінця. Робота вже демонструвалася в Києві, більше 10 тисяч людей пережило цей досвід. Тоді об’єкт був збудований в спокійному музейному середовищі, тепер потрібно адаптувати інсталяцію для непридатних для життя умов пустелі Black Rock.Що покажуть українці на Burning Man, І як до цього долучитися?
Робочі креслення проекту

Загальний бюджет проекту 25 тисяч доларів. Частину коштів надає Міністерство Закордонних Справ для розвитку бренду України у світі. Для успішної реалізації проекту комадні потрібно знайти 10 тисяч доларів до кінця тижня.

Як долучитися і допомогти?

Команада запустила краудфандингову кампанію на GoFundMe. Для досягнення цілі потрібно всього 200 людей які готові пожертвувати 50$. Долучайтеся до фінансування або розкажіть про проект друзям. Ви можете стати одним з двохсот, хто допомагає розвивати сучасне українське мистецтво.
Для кожного донейтора, автор проекту Олексій Сай підготує невеличкого оловяного офісного чоловічка зробленого власними руками під час Burning Man.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах

Твій Бро LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають