LVIV.COM

Що покажуть українці на Burning Man, І як до цього долучитися?

Що покажуть українці на Burning Man, І як до цього долучитися?

Вже за два тижні почнеться найбільший в світі арт фестиваль Burning Man. Більше 70 тисяч людей збереться на 8 днів посеред пустелі в Неваді щоб збудувати Black Rock City – тимчасову спільному креативних та open-minded особистостей.


Burning Man не є фестивалем в класичному розумінні цього слова. Тут немає великих сцен, немає гучних імен, які будуть виступати. Burning Man – дійство створене його ж учасниками. Пустеля – це чисте полотно, простір який наповнюють творчістю учасники. Неймовірні інсталяції, машини мутанти, воркшопи і навіть TED виступи, на Burning Man можна знайти все що завгодно.

Що покажуть українці?

Український кемп везе два арт проекти: Ai.tlants та Time To Say Goodbye. Головна ціль команд – показати сучасне українське мистецтво 70 тисячній публіці фестивалю.

Що покажуть українці на Burning Man, І як до цього долучитися?
Time To Say Goodbye, експозиція Космічна Одісея, Київ

Time to Say Goodbye – це переживання досвіду клінічної смерті в офісі, світло в кінці кінці тунелю для менеджера. Це 25 метровий тунель зроблений з офісної стелі і світла який кожен зможе пройти від початку і до кінця. Робота вже демонструвалася в Києві, більше 10 тисяч людей пережило цей досвід. Тоді об’єкт був збудований в спокійному музейному середовищі, тепер потрібно адаптувати інсталяцію для непридатних для життя умов пустелі Black Rock.Що покажуть українці на Burning Man, І як до цього долучитися?
Робочі креслення проекту

Загальний бюджет проекту 25 тисяч доларів. Частину коштів надає Міністерство Закордонних Справ для розвитку бренду України у світі. Для успішної реалізації проекту комадні потрібно знайти 10 тисяч доларів до кінця тижня.

Як долучитися і допомогти?

Команада запустила краудфандингову кампанію на GoFundMe. Для досягнення цілі потрібно всього 200 людей які готові пожертвувати 50$. Долучайтеся до фінансування або розкажіть про проект друзям. Ви можете стати одним з двохсот, хто допомагає розвивати сучасне українське мистецтво.
Для кожного донейтора, автор проекту Олексій Сай підготує невеличкого оловяного офісного чоловічка зробленого власними руками під час Burning Man.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають