LVIV.COM

«Секс і місто» повертається, але без однієї з головних героїнь

«Секс і місто» повертається, але без однієї з головних героїнь

Серіал матиме 10 серій. Про це повідомляє The Village Україна.


Серіал «Секс і місто» отримає продовження на HBO Max. Участь беруть: Сара Джессіка Паркер (Керрі), Крістіна Девіс (Шарлотта) та Синтія Ніксон (Міранда).

Режисером серіалу буде Майкл Патрік Кінг. Він знімав оригінальний серіал і два повнометражних фільми-продовження. Але сценарист «Сексу і міста» Даррен Стар не бере участі в продовженні, як й акторка Кім Кеттролл, що грала Саманту.

Новий серіал називатиметься And Just Like That («І просто так …») і буде розповідати про життя подруг Керрі, Міранди та Шарлотти в їхні 50 років.

 Зйомки почнуться наприкінці весни 2021 року в Нью-Йорку. Дати прем’єри ще не відомі.

«Секс і місто» – це американський серіал.  Він виходив на каналі HBO з 1998 до 2004 року й мав шість сезонів. Стрічка заснована на книзі журналістки Кендіс Бушнелл і розповідає про особисте життя чотирьох подруг, що живуть у Нью-Йорку. Серіал отримав 7 нагород «Еммі», зокрема за найкращий комедійний серіал.

У 2008 та 2010 роках вийшли повнометражні фільми-продовження серіалу, а в 2013–2014 роках – серіал-приквел «Щоденники Керрі», який був закритий після другого сезону.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають