LVIV.COM

Львівський міський сайт для туристів оновили – заціни!

Львівський міський сайт для туристів оновили - заціни!

Оновлення коштувало 500 тис. грн, повідомляє Твоємісто.


Львівський туристичний офіс 2 липня презентував оновлену версію промоційного сайту міста Lviv.Travel.

Тому, якщо до тебе приїхали троюрідна сестра двоюрідної стрийни Зосі й просить показати Львів, а в тебе зашквар із дедлайнами – сміливо рекомендуй їй той сайт, бро.

З його допомогою зручно переглядати важливу інформацію про розваги в місті, події та заклади. Можна прокладати власний маршрут або скористатись послугами гіда. Тому не парся, троюрідна сестра твоєї двоюрідної стрийни Зосі не загубиться у плутанині львівських вулиць. Най дістає новомодний гаджет, бо ж сайт доступний і на смартфонах, і шурує «поглинати атмосферу древнього Львова».

Сайт складається із п’яти блоків: «Досліджуй», «Заклади», «Події», «Про Львів» та «City Card». Відтепер з’явився ще окремий блок — гіди.

А в наступному релізі буде можливість замовити екскурсію, обрати гіда, фільтрувати події за датою та придбати квитки на події. Окрім цього, оновлений Lviv. Travel дає можливість забронювати житло через такі сервіси, як-от Booking.com та Expedia, а також придбати квитки на літак.

Над оновленням працювали понад пів року. Наразі сайт доступний двома мовами — українською та англійською. Однак його планують зробити ще німецькою та польською.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають