LVIV.COM

“Рідні” та “Світ кави” запустили благодійну акцію “Кава з Миколаєм”

“Рідні” та “Світ кави” запустили благодійну акцію “Кава з Миколаєм”

Благодійний фонд “Рідні” та мережа кав’ярень «Світ кави» запускають  акцію “Кава з Миколаєм. Мета акції — щоб об’єднати поціновувачів кави та благодійників задля допомоги дітям-сиротам з Центру підтримки дитини при ліцеї “Просвіта” ЛМР та людям похилого віку з Львівського геріатричного пансіонату.


Партнерська публікація

З 19 листопада до 19 грудня кожен охочий може долучитися та придбати каву, обсмажену за особливим рецептом або ж обрати спеціальний кавовий напій у мережі закладів “Світ Кави”. 100% з продажу кавових зерен та 50% від вартості напоїв під назвою “Кава з Миколаєм” будуть спрямовані на організацію святкової програми та заготівлю подарунків для майже трьохсот мешканців львівського геріатричного центру та дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування із Ліцею “Просвіта”.

“Малечі непотрібні цукерки на Миколая, їм потрібна наша турбота, увага завжди. Тому ідея “Кави з Миколаєм” стосується нашої вже довготривалої роботи з дітьми з Центру підтримки дитини при ліцеї “Просвіта”. І цього разу “Рідні” разом із дітьми-сиротами та дітьми, які позбавлені батьківського піклування та усіма, хто долучається до акції, зробимо свято для людей літнього віку. Ми вирішили об’єднати в цій акції дітей та старших людей. Адже важливо, навчати малечу допомагати, навчати дарувати добро та любов тим, хто цього потребує!» — розповідає про місію проєкту керівниця благодійного фонду “Рідні” Мар’яна Романяк.  

“Рідні” та “Світ кави” запустили благодійну акцію “Кава з Миколаєм”

“Як батько п‘ятьох дітей, я знаю, яким важливим є для них це свято. Дуже хочеться, щоб усі відчули Різдво. Тому ми з радістю погодилися підтримати акцію “Кава з Миколаєм” — ділиться думками Маркіян Бедрій, засновник кав’ярні “Світ кави”.

Підтримати акцію можна також на сайті Благодійного фонду “Рідні”, здійснивши благодійний внесок з призначенням (Миколая). Інформацію про діяльність фонду та детальну інформацію можна переглянути в фейсбуці та інстаграмі

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають