LVIV.COM

ПриватБанк повністю переробив Приват24 – заціни нововведення

ПриватБанк повністю переробив Приват24 - заціни нововведення

«ПриватБанк» презентував нову версію сервісу «Приват24». Розробники повністю переробили архітектуру та змінили зовнішній вигляд мобільного додатка, пише AIN


Головне нововведення – можливість додати в сервіс картки інших банків. У компанії відзначають, що для таких карт відкриють переказ по рахункам, поповнення мобільного, оплату комуналки і ряд інших.

У майбутньому користувачі «Приват24» зможуть виводити на головний екран різні сервіси банку в залежності від своїх потреб.

ПриватБанк повністю переробив Приват24 - заціни нововведення

Додали також аналітику витрат, шаблони та пошук по додатку.

Коли вийде оновлення?

«ПриватБанк» запустить нову версію «Приват24» окремими додатками на iOS і Android в рамках бета-тестування до кінця березня. Оновлення основних додатків відбудеться до кінця 2019 року.

Крім того, розробники працюють над інтеграцією голосового помічника Google Assistant в «Приват24». Він може розповісти про курси валют, кількість коштів на рахунку; з його допомогою можна буде поповнити мобільний телефон і перевести гроші на карту.

Зараз в «ПриватБанку» чекають, коли Google офіційно додасть підтримку української мови. У компанії сподіваються, що запуск голосового помічника відбудеться до кінця 2019 року.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають