LVIV.COM

Prometheus запускає оновлений курс з програмування CS50 – вже можна реєструватись

Prometheus запускає оновлений курс з програмування CS50 - вже можна реєструватись

Безкоштовний курс від Гарвардського університету вважають одним із найкращих у світі. Вже можна реєструватись на його оновлену версію.


Що це за курс?

Безкоштовний курс від Гарвардського університету “CS50: Основи програмування” вважається одним із найкращих у світі. Єльський університет у 2015 році навіть відмовився від власного вступного курсу за цією спеціальністю на користь CS50.

З 2016 року цей курс доступний в Україні та активно використовується в українських закладах вищої освіти. Як зазначає команда Prometheus, це – один з найпопулярніших онлайн-курсів в Україні. Понад 110 000 українців вивчали його на цій платформі.

Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, які вже мають невеликий стартовий досвід в програмуванні.

Восени 2018 року в Гарварді курс професора Девіда Малана перезаписали. Його наповнення переосмислили, а програму оновили, наприклад, з’явилися лекції з програмування на Python.

Чим курс особливий?

“CS50: Основи програмування” побудований як лекторій Гарвардського університету. Ти отримаєш  доступ до відеолекцій, записаних прямо в аудиторії у живому спілкуванні, до конспектів, завдань, додаткових відеоматеріалів та семінарів від провідних фахівців. Також зможеш спілкуватись з іншими студентами на форумі.

Теми:

  • Як мислити алгоритмічно і вирішувати завдання за допомогою програмування?
  • Що таке абстракція, алгоритм, структури даних, інкапсуляція, управління пам’яттю, основи комп’ютерної безпеки, розробка ПЗ і веб-розробка.
  • Основи програмування на C, Python і JavaScript, навички в SQL, CSS і HTML, і інші теми.

Англомовну версію курсу CS50: Introduction to Computer Science можна пройти на офіційному сайті Гарварду.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають