LVIV.COM

Пенсіонер-програміст допоміг повернути 8 млн грн недорахувань іншим пенсіонерам

Пенсіонер-програміст допоміг повернути 8 млн грн недорахувань іншим пенсіонерам

Мешканець Одеси Віктор Богданов вивчив пенсійне законодавство, провів аудит соціальних виплат і зрозумів, що йому не доплачують пенсії. Після цього він автоматизував систему розрахунку пенсій і повернув іншим пенсіонерам 8 млн грн, пише Одеса медіа.


Чоловік, який в минулому був програмістом, вже проконсультував понад 10 тисяч інших пенсіонерів.Програміст повернув 8 млн грн пенсіонерам

“Ми перевіряємо пенсію, чи оптимально вона нарахована. Пенсія залежить не тільки від розміру зарплати, а й певних коефіцієнтів в кожній галузі. Тому можна прорахувати, довідку про який період роботи найкраще подавати в пенсійний фонд, щоб розмір пенсії був оптимальним. Важливо розуміти , що, можливо, ви вже отримуєте оптимальну пенсію. І тоді її розмір не зміниться “, – розповів Віктор Богданов.

Працює колишній програміст абсолютно безкоштовно.

“Найбільша сума повернення – 2 тис. 900 гривень. А буквально місяць назад перевірив пенсію доктору медичних наук після розрахунку Пенсійним фондом. І як виявилося, йому щомісяця не доплачували 2 тис. 200 гривень. З жовтня 2017 вже набігла кругленька сума – 13 тис . грн “, – підкреслив одесит.

В чому проблема?

В Україні виплати за липень багато пенсіонерів отримали невчасно. Особливо це торкнулося тих, хто звик отримувати пенсію у відділеннях “Укрпошти”. На пошті виплати в термін отримали тільки 20% громадян.

У пенсійному фонді раніше повідомляли, що пенсії не виплачують через касовий розрив єдиного соціального внеску (ЄСВ). Експерти вважають, що скорочення зборів по єдиному соціальному внеску може бути пов’язано з тим, що вітчизняний бізнес став активніше користуватися можливостями по оптимізації податків.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають