LVIV.COM

Проект пропонує базу контактів 45 000 інвесторів – знайди фінансування для свого стартапу

Проект пропонує базу контактів 45 000 інвесторів - знайди фінансування для свого стартапу

В базі даних зібрана інформація і контакти інвесторів з усього світу, пише AIN.


Що це за база даних?

Проект Investor Scout 2.0 – це друга версія бази даних інвесторів, які готові вкладати кошти у нові розробки. Цю версію презентували 15 січня на агрегаторі Product Hunt. За першу добу проект зібрав понад 500 голосів і став другим за популярністю.

У Investor Scout 2.0 є інформація і контакти понад 45 000 інвесторів, серед яких є люди з фондів Sequoia, Accel, BainCapital. У порівнянні з першою версією, тут переробили інтерфейс, додали потрібної інформації, зробили систему збереження обраних інвесторів і експорту контактів.

Проект пропонує базу контактів 45 000 інвесторів - знайди фінансування для свого стартапу

Є два види Investor Scout 2.0: безкоштовний і платний. У безкоштовній версії ти можеш бачити тільки демонстраційну вибірку інвесторів. Всю інформацію ти зможеш отримати, оформивши платну підписку. Вона коштує від $ 69 до $ 299 на місяць.

Тарифи відрізняються доступом до поштовими адресами, номерами телефонів, а також інструментами для експорту інформації. До 20 листопада розробники дають можливість заощадити – промокод EARLYADOPTERS забезпечить постійну 50% знижку на будь-який з тарифних планів.

Навіщо цей сервіс українським стартапам?

За словами Дениса Довгополого з GrowthUp Group, подібний сервіс обов’язково повинні використовувати і стартапи з України:

“Поясню на прикладі своїх семінарів по фандрайзингу. В першу чергу це історія про побудову воронки продажів і бізнес-процесі по роботі з інвесторами. Основна проблема – де брати ліди в цю воронку. У цьому сервісі і є відповідь. Самому сформувати список з 200-300 фондів дуже складно, на це піде 100-120 годин. Тут є все – потрібно просто сегментувати фонди по успішності, інвестиційному фокусу, географії, ринку, бізнес-моделі.

З іншого боку, не секрет, що українські інвестори дуже часто просто грабують стартапи. Вони дають оцінку в 2-3 рази меншу, ніж в Європі і в 4-5 менше, ніж в США. Робота з глобальними базами інвесторів дає альтернативу з найкращою оцінкою по відношенню до локальних інвесторам. Наприклад, в Прибалтиці і Польщі, при всій їх доступності, інвестори дають оцінку в два рази вище, ніж українські.

Також, маючи на руках хороша пропозиція з Європи, можна вдало домовитись і з українськими інвесторами. Глобальні бази і глобальний нетворк – те, чого не вистачає нашим стартапам. Проблема лише в тому, що сервіси на кшталт Angel.co вже дають доступ до закордонних інвесторам, а українські стартапи цим зовсім не користуються.”

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають