LVIV.COM

Проект брендингу України Ukraine Now отримав Red Dot Award

Проект брендингу України  Ukraine Now отримав Red Dot Award

Агенство Banda Agency, яке займалось своренням іміджу та питаннями популяризації України у світі, отримало престижну нагороду Red Dot, пише AIN.UA


Що таке Ukraine Now?

Це проект українського уряду зі створення бренду нашої країни, який мав змістити уявлення світу про Україну з “корупція”, “революція” та “вареники”, зламати стереотипи, продемонструвати  її привабливість. Проект брендингу України  Ukraine Now отримав Red Dot Award

Що вони зробили?

Вибороли престижну  щорічну нагороду у сфері дизайну, яка вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатну якість і особливі досягнення  у місті Ессені (Німеччина).

Проект брендингу України  Ukraine Now отримав Red Dot Award

Чому це важливо?

«Ми отримали так багато заявок: у 2018-му це понад 8 тисяч заявок від 45 країн. Тому ви маєте дуже пишатися, вигравши Red Dot за свою роботу. Проект Ukraine NOW переконав журі премії, і я дуже рада, що це добре виконаний брендинг для цілої країни» – каже очільниця премії Red Dot Award  Луїза Мілк.

І що ж далі?

На цьому команда, яка складається з 27 експертів,  зовсім не збирається зупиняти свою роботу. Дизайнери виклали оновлений брендинг, і відтепер Ukraine NOW виглядає ще сучасніше і сміливіше.  Надалі вони планують працювати над створенням брендбуку.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають