LVIV.COM

Про культуру і більше: серія подкастів від Львівського мистецького центру

Про культуру і більше: серія подкастів від Львівського мистецького центру

Поки ми сумували за справжнім Львовом, у якому можна ходити на події, бачити й чути інших людей, Муніципальний мистецький центр запустив серію подкастів “Львівська система дослідників”.


ЛСД — це відверті розмови на очікувані й неочікувані теми з різних ракурсів, слідкувати за якими можна на сторінці Центру у фейсбуці. 

ЛСД #2: Богдан Шумилович, професор-кітчезнавиць, розказує журналістці Юстині Добуш про те, як почав досліджувати кіч, про спадок радянського кічового мистецтва і проблеми з його збереженням, а також про кіч в літературі, “кічефікацію” високого мистецтва в соцмережах, моду на оживлення українських класиків і проблеми освіти. 

ЛСД #4: Дара Бурко, співорганізаторка “Тлум і крам”, розповідає директорці Мистецького центру Ляні Мицько про те, з чого почався “блошиний ринок”, який переріс в “Тлум і крам”, карантинне життя і хаслінг, філософію свідомого споживання, скепсис від навколоантикварної сфери, освоєння нових старих просторів, співпрацю з локальними організаторами, а також про особисту колекцію, відбір продавців і бачення ідеального простору.

 

ЛСД #5: від продюсерки Ірини Ковальчук дізнаємося про виникнення Radar Films, роботу на DocuDays i Takflix, різницю між американським, європейським і українським кіновиробництвом, невтішні тенденції розважального кіно в українському контексті, галицьку меланхолію і парадокси регіонального кіно, перспективи українського кіно на фоні проблем з Держкіно, виховування глядача і культуру споживання фільмів, карантинну долю кінотеатрів, дистриб’юторів та окупність кіноіндустрії.

 

ЛСД #7: до перегляду всім, кого цікавить майндфулнес, медитації і буддизм як він є. В гостях — засновник лабораторії секулярної медитації Ігор Колесник, розповідає про буддійський контекст, негативні наслідки від медитацій, спільне в різних традиціях самопізнання, втечу від чисто людського, хайпові страждання, карантин як природній ретрит та повно всього, що може цікавити на цю тему. 

 

Окремий випуск ЛСД: Ляна Мицько та Юстина Добуш обговорюють жанр інтерв’ю в українському інфопросторі, додатково під відео є список рекомендованого до прочитання й перегляду.

 

ЛСД доступний на Google Podcasts та Apple Podcasts, усі відео можна знайти на YouTube-каналі Центру.

 

Ann Shamvey LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають