LVIV.COM

Президент заборонив “Яндекс” та ряд інших ІТ-компаній ще на три роки

Президент заборонив Яндекс та ряд інших ІТ-компаній ще на три роки

19 березня 2019 року президент України підписав указ, що забороняє використовувати сервіси “Яндекс” та ряду інших російських компаній ще на три роки. Цей указ вводить в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) з санкцій щодо російських компаній та їх дочірніх підприємств в Україні.


У список потрапили сервіси “Яндекса” та ресурси, що належать компанії: “Кинопоиск”, Afisha.ru тощо. Також обмежується діяльність багатьох російських книжкових видавництв на зразок “ЕКСМО” та АСТ, онлайн-бібліотеки Litres, IT-компаній “Дата Інтернет”, I ITX, INST.NET, Reksoft та Ozon.ru.

Санкції, як і в 2017-му, вводяться на термін до трьох років. Сервіси “Вконтакте” та “Mail.ru”, на відміну від 2017 року, до списку не потрапили.

Серед санкцій: заборона на ведення торговельних операцій і розпорядження блокувати інтернет-ресурси компанії, список яких додається. Загалом, список майже не відрізняється від списку 2017 року:

Президент заборонив "Яндекс" та ряд інших ІТ-компаній ще на три роки Президент заборонив "Яндекс" та ряд інших ІТ-компаній ще на три роки Президент заборонив "Яндекс" та ряд інших ІТ-компаній ще на три роки Президент заборонив "Яндекс" та ряд інших ІТ-компаній ще на три роки

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають