LVIV.COM

“Пошуршимо?” – конференція натхнення запрошує усіх пошуршати про все

Пошуршимо? - конференція натхнення запрошує усіх пошуршати про все

8 вересня організатори конференції натхнення пропонують “пошуршати” про важливе


Що та навіщо?

Проект натхнення “Пошуршимо” організовує у Львові конференцію. Головна її ідея: “Здійснюй натхненно”. Організатори пропонують провести цілий день у атмосфері навчання, натхнення та однодумців. Тут можна буде поговорити про мотивацію, послухати лекції, а також, зробити грунтовний аналіз своїх цілей та знайти відповіді на власні запитання, як-от “Чого я хочу досягти?” або “Як це зробити?”. На конференції обіцяють 4 практичні воркшопи, панельну дискусію, книжковий обмін, корисні солодощі та багато однодумців, і звісно ж натхнення.

Кого можна буде послухати?

  • Психолог Ірина Оксенюк з воркшопом “Як зрозуміти, чого я хочу насправді?”. Тут про щастя, справжні цінності та любов до себе.
  • Марія Федорова – експерт з розхламлення розкаже “Як створити натхненне середовище для здійснення мрій?”. Якщо навіть після книги “Як викинути мотлох з голови” все ще не знаєте, як це зробити, тут знайдете відповідь.
  • “Як організувати свої фінансові ресурси для здійснення цілей?” – воркшоп Олександри Мельник, авторки Money.Pro.Blog. Ви точно почуєте про усі фінансові штуки, які вас хвилювали.
  • Як же без планування? Авторка проекту “Пошуршимо?” Тетяна Пилипчук виступить з лекцією “Складаємо реальний план здійснення мрії”, де можна буде навіть розпланувати свій майбутній план.

Окрім цього, відбудеться панельна дискусія з секретними спікерами.

"Пошуршимо?" - конференція натхнення запрошує усіх пошуршати про все

Скільки?

Для ранніх пташок до 15 серпня організатори обіцяють знижену ціну.

Усі деталі тут: http://www.shurshannya.com.ua/workshop/

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають