LVIV.COM

Помер актор, який зіграв роль Чубакки у “Зоряних Війнах”

Помер актор, який зіграв роль Чубакки у Зоряних Війнах

Актор помер у віці 74 років, повідомляє BBC.


Актор Пітер Мейг’ю, який зіграв роль Чубакки у кіносазі “Зоряні Війни”, помер у США у віці 74 років.

Свої останні години він провів в оточенні близьких, йдеться в повідомленні його родини. Причина смерті не уточнюється.

Про актора:

Пітер Мейг’ю отримав свою головну і найвідомішу роль він отримав у 1977 – в “Новій надії” Джорджа Лукаса. Він зіграв Чубакку в оригінальній трилогії “Нова надія”, “Імперія завдає удару у відповідь”, “Повернення джедая”. Також він знімався у третьому епізоді кіносаги “Помста ситхів” і епізоді “Пробудження сили” з нової трилогії.

“Він вклав у роль Чубакки своє серце і душу, і це видно по кожному кадру… Для нього родина “Зоряних війн” означала набагато більше, ніж просто роль у фільмі. Люди, з якими він спілкувався, стали для нього друзями і сім’єю на десятиліття, він їх дуже любив”, – йдеться в заяві родичів актора.

У 2015 році актор, зріст якого можна назвати гігантським – 2 метри 18 сантиметрів, – розповів в інтерв’ю журналу People, як він чекає на роль Чубакки у фільмі “Пробудження сили”.

Мейг’ю брав активну участь у благодійних акціях, і родина попросила прихильників його творчості віддати йому шану не квітами, а пожертвами в його благодійний фонд The Peter Mayhew Foundation.

Церемонія прощання з Пітером Мейг’ю для друзів і близьких проходитиме 29 червня, а всі прихильники актора зможуть віддати йому шану під час траурної церемонії, яка запланована на грудень цього року і пройде в Лос-Анджелесі.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають