LVIV.COM

Поїсти фуа-гру нахаляву: у Львові акція “Відкритий чек” провалилась

Поїсти фуа-гру нахаляву: у Львові акція Відкритий чек провалилась

В багатьох закладах, які долучились до акції, відвідувачі оплатили приблизно 10% від рахунку, пише Tvoemisto.tv.


Що відбувається?

У Львові сьогодні, 19 жовтня, в рамках “Бієнале довіри” у понад 30 закладах громадського харчування пройшла акція “Відкритий чек”.

Умови акції були прості: відвідувачам після трапези приносили дійсний чек, а вони оплачували стільки, скільки вважали за потрібне. Мета акції – подивитись, наскільки клієнти довіряють ресторанам.

В чому фейл?

Як стверджують працівники закладів, більшість відвідувачів сприйняла цю акцію як можливість безкоштовно поїсти. І не просто поїсти – або по максимуму понадкушувати все, що можна, або спробувати задешево дорогі страви, які раніше дозволити собі не могли. Як вказували директори та менеджери закладів, зазвичай студенти залишали в середньому 60% від суми, старші – по-різному. Було багато випадків, коли відвідувачі не платили взагалі – просто тихцем тікали із закладу.

Небагатьом закладам вдалось провести цю акцію у позитивному ключі.

Самі організатори вже мають підсумки акції. І факти показали львів’ян не з найкращої сторони.

“У деяких закладах – справжня навала тих, хто не лише порушує правила акції (наприклад, не сплачує чек за алкоголь і тікає), але й відверто ображає працівників та обзиває власників закладів. Аж до того, що деякі ресторани змушені, за узгодженням із оргкомітетом Бієнале довіри, вийти з акції. Просимо всіх поставитися до таких ситуацій з розумінням, адже йдеться не стільки про фінанси, скільки про гідність працівників і їхню демотивацію, що значно більш болюче”, – повідомляють організатори на своїй сторінці у Facebook.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають