LVIV.COM

Подивись, які зміни в роботі “Укрпошти” і “Нової пошти” запровадили на час карантину

Подивись, які зміни в роботі Укрпошти і Нової пошти запровадили на час карантину

В основному зміни стосуються зберігання посилок та умов доставки.


Як змінилась робота “Укрпошти”?

Прес-служба компанії повідомляє, що під час карантину “Укрпошта” частково змінює умови доставки, вручення та безкоштовно зберігатиме у відділеннях реєстровані поштові відправлення.

З 12 березня по 3 квітня (включно) змінюються умови доставки, вручення і зберігання поштових відправлень “Укрпошта Експрес”, “Укрпошта Стандарт” і “Укрпошта SmartBox”.

Відтепер:

 

1. Рекомендовані поштові відправлення (крім листів з позначкою “Судова повістка”) необхідно вкладати до поштових та абонентських скриньок адресатів. У аркуші ф. 8 обов’язково зазначити дату та написати “Вкладено у поштову скриньку”. Якщо абонентська скринька адресата несправна, варто поінформувати адресатів про надходження рекомендованих листів повідомленнями або через мережу інтернет, або через засоби зв’язку – домашні чи мобільні телефони.

2. Рекомендовані листи з позначкою “Судова повістка” доставляти відповідно до вимог Правил надання послуг поштового зв’язку.

Які зміни в роботі “Нової пошти”?

“Нова пошта” з 18 березня скасовує плату за зберігання посилок клієнтів до кінця карантину. Попри це, всі відділення продовжують працювати і надавати послуги клієнтам у повному обсязі.

У відділеннях є дезінфектори, захисними масками, рукавичками.

“Ми контролюємо відстань черги і не допускаємо великого скупчення людей. Наші співробітники проходять первинний огляд і не допускаються до роботи у разі погіршення самопочуття”, – повідомляє прес-служба “Нової пошти”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають