LVIV.COM

Площу Двірцеву повністю закрили на ремонт: трамваї курсуватимуть за новим маршрутом

Площу Двірцеву повністю закрили на ремонт: трамваї курсуватимуть за новим маршрутом

Від сьогодні, 13 травня, розпочався третій етап реконструкції площі Двірцевої. Відповідно до цього, площу та вул. Чернівецьку повністю закрили для руху трамваїв. 


Тепер трамваї № 1, № 4, № 6 та № 9, що курсували до вокзалу, матимуть кінцеву біля Скрині, пише tvoemisto.tv.

Згідно з планом, на маршруті по вулиці Городоцькій мали облаштувати тимчасові зупинки:

  • біля приміського вокзалу (починаючи від кільця на Чернівецькій до пішохідного переходу на Городоцькій) розширити посадкову платформу, забравши приблизно 2 м проїжджої частини;
  • у протилежному напрямку біля наявної зупинки забрати 2 м проїжджої частини в напрямку центру. Для автомобілів мали залишити дві смуги руху.

Саму зупинку мали замостити використаними плитами, проте, згідно з фото ГО «Зручне місто», наразі лише обгородили територію тимчасової зупинки бетонними блоками та відповідними дорожніми знаками.

Площу Двірцеву повністю закрили на ремонт: трамваї курсуватимуть за новим маршрутом Площу Двірцеву повністю закрили на ремонт: трамваї курсуватимуть за новим маршрутом Площу Двірцеву повністю закрили на ремонт: трамваї курсуватимуть за новим маршрутом

Після реконструкції площі Двірцевої, кінцева трамвайна зупинка розташовуватиметься за 30 метрів від головного входу до вокзалу. Також, згідно з проектом, на площі розділять потоки громадського та приватного транспорту, облаштують велодоріжки та озеленення, перенесуть зупинки громадського транспорту ближче до залізничного вокзалу та збудують підземний паркінг.

Реалізувати проект планують за два роки.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають