LVIV.COM

Площу Двірцеву повністю закрили на ремонт: трамваї курсуватимуть за новим маршрутом

Площу Двірцеву повністю закрили на ремонт: трамваї курсуватимуть за новим маршрутом

Від сьогодні, 13 травня, розпочався третій етап реконструкції площі Двірцевої. Відповідно до цього, площу та вул. Чернівецьку повністю закрили для руху трамваїв. 


Тепер трамваї № 1, № 4, № 6 та № 9, що курсували до вокзалу, матимуть кінцеву біля Скрині, пише tvoemisto.tv.

Згідно з планом, на маршруті по вулиці Городоцькій мали облаштувати тимчасові зупинки:

  • біля приміського вокзалу (починаючи від кільця на Чернівецькій до пішохідного переходу на Городоцькій) розширити посадкову платформу, забравши приблизно 2 м проїжджої частини;
  • у протилежному напрямку біля наявної зупинки забрати 2 м проїжджої частини в напрямку центру. Для автомобілів мали залишити дві смуги руху.

Саму зупинку мали замостити використаними плитами, проте, згідно з фото ГО «Зручне місто», наразі лише обгородили територію тимчасової зупинки бетонними блоками та відповідними дорожніми знаками.

Площу Двірцеву повністю закрили на ремонт: трамваї курсуватимуть за новим маршрутомПлощу Двірцеву повністю закрили на ремонт: трамваї курсуватимуть за новим маршрутомПлощу Двірцеву повністю закрили на ремонт: трамваї курсуватимуть за новим маршрутом

Після реконструкції площі Двірцевої, кінцева трамвайна зупинка розташовуватиметься за 30 метрів від головного входу до вокзалу. Також, згідно з проектом, на площі розділять потоки громадського та приватного транспорту, облаштують велодоріжки та озеленення, перенесуть зупинки громадського транспорту ближче до залізничного вокзалу та збудують підземний паркінг.

Реалізувати проект планують за два роки.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах

Марина Романцова LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають