LVIV.COM

Дочірня компанія PayPal запрацювала в Україні

Дочірня компанія PayPal запрацювала в Україні

Тепер гроші можна не тільки відправляти через PayPal, а й отримувати. Правда, поки тільки із США і тільки через систему Xoom, повідомляють на Facebook-сторінці PayPal for Ukraine Initiative.


Що це за система?

Xoom – це система переказу грошових коштів. Її PayPal купив в листопаді 2015 року. Через систему можна проводити грошові операції у 174 країни світу – в Україну теж.

“Xoom значно збільшує свою присутність в Східній Європі і Африці, тому клієнти з США тепер можуть відправляти гроші в 70% країн світу, просто завантаживши додаток Xoom на свій мобільний телефон або зайшовши на сайт Xoom”, – йдеться в повідомленні.

Як це працює?

Для українців у системі доступний сервіс Cash Pickup. Він дає можливість українським користувачам забрати гроші в одному з банків, який є у переліку. Система співпрацює із Ощадбанк, Приватбанк, Universal, Pravex, Укргазбанк, АккордБанк, Банк Південний, КредоБанк та інші.

Пересилати можна до $2999, але не більше $6000 за 30 днів. Ліміти можна збільшити – для цього потрібно буде надати додаткові документи.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають