LVIV.COM

Опублікували повний кейс брендингу Львівщини – заціни

Опублікували повний кейс брендингу Львівщини - заціни

Брендингове агенство HAPPY опублікувало повний кейс нашумілого брендингу Львівщини. 


“Брендинг для Львівщини це сміливий крок вперед. Стратегія, що спрямована на вирішення тенденції зневіри. Візуальні символи, що зберігають традиційну основу і одягаються в сучасну стилістику. Попереду довга і складна робота, щоб концепція перетворилася в живий і дієвий бренд, але ми міцно щасливі, що перший крок вже зроблено”, – йдеться у повідомленні.

Опублікували повний кейс брендингу Львівщини - заціни Опублікували повний кейс брендингу Львівщини - заціни

Опублікували повний кейс брендингу Львівщини - заціни

Львівська область отримала нове лого - заціни

Реакція на логотип

Раніше логотип Львівщини наробив галасу в соцмережах і спровокував чимало мемів. Одним ввижалось лого шиномонтажу, інші бачили гриб чи лого World of Tanks. Прокинулись і диванні експерти з брендингу.

Опублікували повний кейс брендингу Львівщини - заціни Опублікували повний кейс брендингу Львівщини - заціни Опублікували повний кейс брендингу Львівщини - заціни

Як розповів LVIV.COM керівник брендингового агенства, яке створило логотип, його вирвали з контексту і передчасно злили в фб.

Опублікували повний кейс брендингу Львівщини - заціни

Володимир Блажівський 

керівник брендингового агенства HAPPY

“Концепція не закінчується на леві, айдентика розвиває бренд-стратегію, важливі меседжі, неоднозначні посили, які мають розшифровуватися так, як людям ближче.

Хоча круто, що вже з’вилися дотепні мемчики і психоаналіз за тестом Рошарха. Читаєш коменти і бачиш, що в них в головах робиться:)

Коштував брендбук облраді 150 тис. грн.

Твій Бро LVIV.COM
Читай також:

Ділися або не палися

Зараз читають