LVIV.COM

Опорним лікарням Львівщини передали сучасні ультразвукові та рентгенівські системи

Опорним лікарням Львівщини передали сучасні ультразвукові та рентгенівські системи

Сьогодні опорним лікарням області передали 9 сучасних ультразвукових та 6 рентгенівських діагностичних систем. Про це повідомляє ЛОДА.


Сертифікати на обладнання головним лікарям закладів вручив очільник області.

Обладнання вже на складі. В межах Програми президента “Велике будівництво”  проводять ремонт та оновлюють матеріально-технічну базу приймальних відділень 9-ти опорних закладів. Це комунальні некомерційні підприємства: Новояворівська районна лікарня імені Юрія Липи, Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, 8-ма міська клінічна лікарня міста Львова, Самбірська центральна районна лікарня, Львівська обласна клінічна лікарня, Дрогобицька міська лікарня №1, Стрийська центральна районна лікарня, Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради, Буська центральна районна лікарня. Системи УЗД передадуть кожному з цих закладів. Обладнання для рентгену поїдуть в Новояворівськ, Самбір, Червоноград, Буськ, 8-му лікарню Львова та в обласну клінічну лікарню.

Вся апаратура – високого класу, дозволяє медикам проводити якісну діагностику.

Рентгенівська система, до речі, має також функцію томографії. На закупівлю цього обладнання отримали 41,3 млн грн субвенції з ковідного фонду.

Зазначимо, першочергово планували закупити 5 рентгенів, але вдалось зекономити кошти та закупити ще один апарат.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають