LVIV.COM

ONUKA випустила новий кліп і започаткувала екологічну ініціативу

ONUKA випустила новий кліп і започаткувала екологічну ініціативу

ONUKA випустила кліп на пісню  STRUM з альбому МОZАЇКА. Також співачка започаткувала екологічну ініціативу ECOSTRUM, щоб підтримати міську сортувальну станцію, пише The Village Україна.


Кліп знімали на полігоні під Києвом у Підгірцях. Цим кліпом ONUKA хоче привернути увагу до екологічних проблем, забруднення довкілля і сортування сміття.

ONUKA випустила новий кліп і започаткувала екологічну ініціативу

Сама співачка давно переймається екологічними проблемами: “Усе змінилося для мене після відвідання сортувальної станції. Раніше я просто збирала сміття і передавала людям, які цим займаються, але ніколи не їздила самостійно. На станції я зрозуміла, що це не так, як я собі уявляла – просто приносиш пакет і йдеш. Це все треба мити, розібрати, спресувати. В одній пляшці три елементи можуть переробляти по-різному, різними пресами, на різних заводах. Одна пляшка, а скільки треба зусиль, щоб її утилізувати. Тепер я самостійно сортую сміття і відвожу на станцію. Ми маємо це робити на автоматі, але здається, що більшість населення не знає про це. Яке там сортування сміття, якщо ми взагалі часто живемо на смітнику? У нашій країні на цю нагальну проблему не звертають достатньо уваги. І здається, що коли усі почнуть щось робити, то може бути запізно.”

Режисером кліпу став Алан Бадоєв.

Команда співачки також запустила екологічну ініціативу ECOSTRUM. Цим гурт хоче підтримати міську сортувальну станцію “Україна без сміття”. Долучитись просто: кожен твій перегляд та share відео Strum  — це відрахування з монетизації на підтримку життєдіяльності сміттєсортувальних станцій.

“Сенс ініціативи ECOSTRUM у тому, щоб привернути увагу до цієї проблеми. Всі кошти з монетизації кліпу Strum на YouTube-каналі гурту буде переказано на ініціативу «Україна без сміття». ..За допомогою ECOSTRUM ми хочемо зібрати кошти на обладнання для розширення сортувальних станцій. Це все вимагає коштів: нові контейнери, обслуговування машин, зарплата співробітникам. Тому ця ініціатива – про привернення уваги людей не до відео, а до проблеми.” – розповіла менеджерка ONUKA Лєра Левицька.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають