LVIV.COM

ОАЕ видаватимуть довготермінові візи ІТ-стартаперам

ОАЕ видаватимуть довготермінові візи ІТ-стартаперам

Так хочуть привести у країну нових талановитих спеціалістів, повідомляє The National.


Що відбувається?

Уряд Об’єднаних Арабських Еміратів запровадив ініціативу: всім засновникам або власникам технологічних компаній, а також їх партнерам і директорам (до трьох осіб) будуть давати візи до трьох років. Візи видаватимуться безпосередньо на ім’я одержувачів, тому спонсор стартапам не буде потрібно. Це роблять, щоб привести у країну нові таланти та перспективні розробки.

“Це глобальна система, вона відкрита для всіх, вона інклюзивна, талант не обмежений одним регіоном. Ідея в тому, щоб створити правильну екосистему для стартапів, щоб вони насолоджувалися нею аж до екзиту і залишалися (в ОАЕ – ред.), тому що вихід з компанії – головний фактор (успіху – ред.). Залишається талант, який доступний тут. Він вийшов з історії, але залишився тут і незабаром почне нову пригоду. Тому потрібно, щоб люди залишалися, ділилися знаннями, щоб побудувати справжню екосистему і в цьому вся ідея”, – пояснив СЕО Dubai Future Foundation Хальфан Белхуль.

Що дають?

Стартаперам пропонують:

  • отримання віз за спрощеною процедурою для членів сімей засновників, власників та менеджерів стартапу;
  • доступні ліцензії.

Навіть якщо ти вийшов із стартапу або твоя розробка провалилась, візу не скасовують – ти можеш далі пробувати свої сили і працювати.

Поки ініціатива працюватиме у тестовому режимі – її запустять на базі інноваційного простору Area 2071 в Абу-Дабі.

Як отримати візу?

Тобі потрібно або особисто приїхати у Area 2071 або зайти на сайт простору і оформити заявку на участь в процесі отримання візи. Заявки опрацьовуватимуть тиждень. Потім найкращі претенденти отримають візи.

Також всі охочі зможуть податися на отримання інвесторської візи терміном до 10 років. Вартість такої візи поки не називають.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають