LVIV.COM

ОАЕ видаватимуть довготермінові візи ІТ-стартаперам

ОАЕ видаватимуть довготермінові візи ІТ-стартаперам

Так хочуть привести у країну нових талановитих спеціалістів, повідомляє The National.


Що відбувається?

Уряд Об’єднаних Арабських Еміратів запровадив ініціативу: всім засновникам або власникам технологічних компаній, а також їх партнерам і директорам (до трьох осіб) будуть давати візи до трьох років. Візи видаватимуться безпосередньо на ім’я одержувачів, тому спонсор стартапам не буде потрібно. Це роблять, щоб привести у країну нові таланти та перспективні розробки.

“Це глобальна система, вона відкрита для всіх, вона інклюзивна, талант не обмежений одним регіоном. Ідея в тому, щоб створити правильну екосистему для стартапів, щоб вони насолоджувалися нею аж до екзиту і залишалися (в ОАЕ – ред.), тому що вихід з компанії – головний фактор (успіху – ред.). Залишається талант, який доступний тут. Він вийшов з історії, але залишився тут і незабаром почне нову пригоду. Тому потрібно, щоб люди залишалися, ділилися знаннями, щоб побудувати справжню екосистему і в цьому вся ідея”, – пояснив СЕО Dubai Future Foundation Хальфан Белхуль.

Що дають?

Стартаперам пропонують:

  • отримання віз за спрощеною процедурою для членів сімей засновників, власників та менеджерів стартапу;
  • доступні ліцензії.

Навіть якщо ти вийшов із стартапу або твоя розробка провалилась, візу не скасовують – ти можеш далі пробувати свої сили і працювати.

Поки ініціатива працюватиме у тестовому режимі – її запустять на базі інноваційного простору Area 2071 в Абу-Дабі.

Як отримати візу?

Тобі потрібно або особисто приїхати у Area 2071 або зайти на сайт простору і оформити заявку на участь в процесі отримання візи. Заявки опрацьовуватимуть тиждень. Потім найкращі претенденти отримають візи.

Також всі охочі зможуть податися на отримання інвесторської візи терміном до 10 років. Вартість такої візи поки не називають.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах

Твій Бро LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають