LVIV.COM

Новий промо мультик про Львів – заціни!

Новий промо мультик про Львів - заціни!

Офіційна презентація промоційного мультику відбудеться 26 червня о 18.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17), про це повідомляє  прес-служба Львівської міської ради.


Новий промоційний мультик був створений у стилі стоп-моушн для того, що показати динаміку всіх елементів візуального бренду міста.

Що змінилось?

У новій редакції бренд-буку є чіткі графічні вимоги щодо можливостей використання як промоційної емблеми «Львів відкритий для світу», так і нових елементів — піктограм. Вежі стали «стрункішими», тепер їх можна міняти місцями, варіювати місце розташування та збагачувати простір додатковими патернами. Саме можливість використовувати логотип в русі і надихнула на створення анімації.

Відео зробили з всіх патернів бренд-буку, які описують Львів: кавування, батяри, велорух, трамвай, музиканти, студенти, ІТ-спеціалісти, книголюби, туристи тощо.

Як це було?

Новий мультик- робота Романа Дзвонковського, художника-аніматора, відеодизайнера, засновника власної студії DzvonkMotion.
Всі  малюнки вирізалися з паперу і методом покадрового анімування переміщалось у 40-секундний ролик. Це досить довгий процес, тому зйомка мультика зайняла десь 60−70 годин

Новий промо мультик про Львів - заціни!

Вартість виготовлення ролика — 49 тис грн.

Проморолик (україномовна та англомовна версії) транслюватимуть в кінотеатрах Львова, у презентаціях на всеукраїнських та міжнародних заходах з ціллю промоції міста.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають