LVIV.COM

“Нова Пошта” тестує відділення з примірочною та зоною самообслуговування

Нова Пошта тестує відділення з примірочною та зоною самообслуговування

“Нова Пошта” запускає в бета-версії відділення №285 в Києві. У відділені будуть примірочні, зона самообслуговування та ряд інших нововведень, повідомили представники компанії для ain.ua.


"Нова Пошта" тестує відділення з примірочною та зоною самообслуговування

Такі нововведення з’являться у відділені:

  • Зона самообслуговування.

Клієнти зможуть самостійно упакувати та оформити товар: підібрати правильне пакування, створити експрес-накладну в мобільному додатку, надрукувати наклейку та залишити посилку в зоні drop-off: «Вам більше не потрібно взаємодіяти з оператором або чекати – швидко і просто».

  • Зона drop-off.

Клієнти зможуть прийти до відділення із заздалегідь упакованою та оформленою онлайн посилкою та залишити її в спеціальній зоні – звідти її забере співробітник для відправлення.

  • Зона експрес-видачі посилки.

Можна буде оплачувати посилки онлайн і швидко забирати їх в спеціальній зоні.

  • Поділ клієнтських зон: для відправників і одержувачів.

Для клієнтів, які не хочуть самостійно оформляти та оплачувати онлайн, з’являться поліпшення, які прискорять процес обслуговування.

  • Зона огляду посилки.

У відділенні нового формату з’явиться примірочна з дзеркалом, пуфом і розетками – тут можна приміряти одяг, взуття та перевірити куплені гаджети.

"Нова Пошта" тестує відділення з примірочною та зоною самообслуговування

“Ми тільки почали тестувати цей формат. Це експеримент. Будемо знаходити баги та виправляти їх, слухати відгуки клієнтів та реалізовувати їх побажання. Це перший з багатьох експериментів і продуктів в бета-версії, які ми плануємо випустити на ринок. В умовах нової економіки швидкість і відкритість виходу нового продукту може стати ключовим фактором успішного запуску”, – зазначив співвласник “Нова Пошта”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають