LVIV.COM

Номер для авто тепер можна замовити онлайн – подивись, як

Номер для авто тепер можна замовити онлайн - подивись, як

Тепер не обов’язково звертатись у сервісні центри МВС, пише Tvoemisto.tv.


Що відбувається?

В Україні з 12 лютого запрацював новий порядок, який встановив єдині вимоги до замовлення, виготовлення, видачі та обліку індивідуальних номерних знаків транспортних засобів. Тепер щоб замовити номерні знаки для авто, не потрібно іти у головний чи територіальний сервісний центр МВС – їх можна замовити онлайн через Електронний кабінет водія або у найближчому сервісному центрі МВС.

“Зміни допоможуть зекономити час на отриманні послуги. Особиста присутність замовника ІНЗ або юридично уповноваженої ним особи в Головному сервісному центрі МВС необхідна лише наприкінці процедури отримання ІНЗ – коли громадянин забирає вже готовий номерний знак”, – кажуть в МВС.

Також спростили процедуру перезакріплення індивідуального номерного знаку. Тепер власник може перезакріпити номер за іншим своїм транспортним засобом або передати його власникові іншого автомобіля, подавши до будь-якого територіального сервісного центру МВС пакет необхідних документів.

Вимоги до індивідуальних номерів:

  • на них можна розміщувати літери (української чи латинської абетки);
  • літери та цифри;
  • літери, цифри та графічний елемент – від 3 до 8 символів, якщо це лише літери, від 3 до 7 елементів – якщо цифри і літери.

Скільки це коштує:

  • 300 гривень – три символи;
  • 90 гривень – кожний наступний (до восьми символів);
  • 500 гривень – графічний елемент ;
  • 238 гривень 80 копійок – вартість спецпродукції (номерних знаків для авто);
  • 104 гривень 80 копійок – вартість спецпродукції (номерного знаку для мотоцикла).

“За одним транспортним засобом може бути закріплений лише один ІНЗІНЗ можливо замовити лише як додаток до, але не замість державного номерного знаку, що видається власнику під час реєстрації транспортного засобу”, – наголошують в МВС.

Індивідуальні номери дійсні лише на території України. Для участі в міжнародному русі використовуються номерні знаки, що відповідають вимогам Конвенції про дорожній рух.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають