LVIV.COM

Не тільки у трамваї: 19 сервісів, які дають знижки студентам

Не тільки у трамваї: 19 сервісів, які дають знижки студентам

Студенти можуть отримувати знижки (або взагалі безкоштовно) на ряд сервісів і послуг. Потрібно тільки мати студентький квиток і в більшості випадків корпоративну пошту (це адреса з доменним ім’ям твого університету), пише AIN.ua.


Apple

Повний набір додатків Apple на американському сайті коштує понад $ 629. Студенти можуть отримати ввесь пакет за $ 200. І хоч офіційно Україна не є учасником цієї акції, але якщо надати валідну edu-адресу і оплатити вартість пакету, то всі додатки можуть активувати у будь-якому регіональному App Store.

Google

Якщо навчальний заклад співпрацює з Google, то твоя корпоративна пошта стане ключем до акаунту G Suite Education. Головна його перевага – необмежений простір в хмарі (окремі файли не повинні перевищувати 5 ТБ).

Office 365

Microsoft надає студентам безкоштовний доступ до всіх програм пакету Office. Для цього університет повинен укласти договір з компанією. Якщо співпраця налагоджена, зареєструйся на порталі для навчання.

Ти отримаєш пакет програм Office, 1 ТБ хмарного простору в OneDrive і доступ до командного месенджера Teams.

Microsoft Imagine Academy

Ще одна промо-пропозиція від Microsoft. Це освітній IT-проект, покликаний долучити студентів до розробки і використання професійного ПЗ.

Після реєстрації і верифікації учасники отримують доступ до хмарних обчислень на платформі Azure, можуть завантажити Visual Studio Community, Parallels Desktop, Xamarin Studio, безкоштовний акаунт розробника в Windows Store.

Також можна використовувати освітні матеріали курсів Microsoft Virtual Academy.

Adobe

Розробник надає студентам купон на доступ до програмного пакета Creative Cloud.

Так, отримати всі додатки можна з 60% знижкою – за $ 20 / місяць замість звичних $ 50. Ще студентам доступний план для фотографів з Photoshop і Lightroom за $ 10 / місяць.

Autodesk

Компанія-розробник CAD-додатків роздає весь свій софт безкоштовно, якщо ти реєструєш студентський акаунт.

Стандартна ціна одного з найвідоміших рішень Autodesk – системи автоматизованого проектування AutoCAD, досягає $ 1500 за рік використання.

Учні отримують не тільки безкоштовні інсталяції на два пристрої, але і доступ до навчальних матеріалів програми Autodesk Design Academy.

MacPaw

Український розробник комп’ютерного ПЗ пропонує для учнів знижку в 30% на всі додатки. Також можна отримати 50% знижку на покупку річної передплати в сервісі SetApp. Він пропонує більше 100 macOS-утиліт і додатків.

Ableton Live

Програма для студійної і живої гри, популярна серед музикантів всіх рівнів, теж продається зі студентською знижкою.

Ціна залежить від видання: пакет Standart для учнів обійдеться в $ 259 (замість $ 499), а повний набір Suite – в $ 449 (замість $ 749).

JetBrains

Розробник інструментів для програмування надає всі свої продукти безкоштовно, якщо зареєструватися з університетською email-адресою.

Студенти можуть завантажити середовища розробки для різних мов, платформ і завдань, а також інструменти для спільної роботи над кодом і навчальні програми.

Підтверджувати студентський статус доведеться щорічно через заповнення веб-форми.

Evernote

Один з найвідоміших нотатників. Програма доступна на всіх провідних платформах і у веб-версії. Студенти можуть отримати 50% знижку на перший рік використання тарифного плану Premium.

У ньому активовано необмежену кількість пристроїв для синхронізації, режим презентації заміток, збільшений ліміт на хмарне сховище, додана робота з PDF і інші функції.

Prezi

Сервіс для легкого створення презентацій надає студентам безкоштовний доступ до плану Standart – в ньому можна створювати безлімітну кількість файлів і ділитися ними з посиланням.

За тариф EDU Plus попросять вже $ 7 / місяць замість $ 19 / місяць. Він включає оффлайн-доступ, підтримку голосового нагадування, додавання відео і експорт в PDF-форматі.

Norton Antivirus

Антивірус поширюється зі студентською знижкою.

За стандартний доступ для захисту одного PC попросять $ 14,99 замість $ 49,99. Захист для одного Mac або для мобільного пристрою обійдеться в $ 19,99.

LastPass

Популярний менеджер паролів надає 6 місяців безкоштовного використання преміум-тарифом за ціною $ 2 / місяць.

Платний акаунт дозволяє ділитися паролями, дає 1 Гб захищеного хмарного сховища, пріоритетний доступ до підтримки і плагін для додатків.

Wolfram | Alpha

Хмарний сервіс для математичних розрахунків, пошуку наукової інформації та аналізу статистики. Wolfram | Alpha вміє вирішувати завдання з математики, фізики, хімії, візуалізувати інформацію.

Студенти можуть купити підписку на Pro-версію зі знижкою в 20% або 30%. Це залежить форми оплати – по семестрах або за рік. Це обійдеться в $ 33 і $ 57 відповідно.

Scrivener

Це текстовий редактор для об’ємних робіт: оповідань, академічних досліджень. У ньому є зручна організація матеріалів для дослідження і режим компіляції декількох файлів.

Студенту Scrivener знадобиться при написанні диплома або курсової. Програма продається зі знижкою – замість $ 45 учні можуть купити копію за $ 38,25.

Ulysses

Ще один текстовий редактор, доступні на iOS і macOS. Він робить ставку на простоту і легкість інтерфейсу, а також роботу з універсальним Markdown-форматом. З минулого року програма розповсюджується за передплатою.

Студенти платять $ 10,99 за доступ на півроку. Після цього знижка зникне – стандартний доступ обійдеться в $ 4,99.

Asana

Сервіс для спільного управління проектами та комунікації пропонує студентам шестимісячний безкоштовний тріал.

Для цього потрібно зареєструватися в системі, створити команду і запросити туди більше 5, але менше 100 людей. Потім потрібно податися на Premium-тариф для студентів. Його звичайна вартість – $ 9,99 / місяць.

У Asana можна призначати завдання, створювати чекліст, проекти і планувати заходи.

Student Developer Pack від GitHub

Компанія GitHub має багато акційних пропозицій в пакеті Student Developer Pack. Щоб його отримати, потрібно написати невеликий мотиваційний лист з edu-пошти. Потім повідомлення проходить модерацію. Якщо все ок – на пошту приходить повідомлення. В Developer Pack входять:

  • текстовий редактор Atom;
  • знижка для платформи AWS Educate;
  • рік безкоштовного користування платформою Bitnami;
  • сертифікат на хостингу DigitalOcean;
  • безкоштовний домен в зоні .me і SSL-сертифікат від реєстратора namecheap;
  • безлімітне кількість закритих сховищ на GitHub,
  • спеціальний тариф в сервісі створення розсилок SendGrid.

Це не повний список – в Developer Pack входить ще безліч інструментів. В основному вони орієнтовані на програмістів.

The New York Times

Одне з найвідоміших світових видань пропонує безлімітний доступ до матеріалів і додатків за фіксованою ціною в $ 4 / місяць або $ 30 в рік.

Це значно дешевше, ніж стандартна цифровий підписки (стартує від $ 12 / місяць).

Також студенти можуть підписатися на тариф All Acces: в ньому є доступ до сервісу NYT Crossword і до кулінарної книги NYT Cooking.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають