LVIV.COM

Найкращі книга, фільм та серіал до Хеловіну – рекомендації від Стівена Кінга

Найкращі книга, фільм та серіал до Хеловіну - рекомендації від Стівена Кінга

Письменник в інтерв’ю для Entertainment Weekly порекомендував твори, які змогли його налякати.


“Король жахів”, американський автор Стівен Кінг в інтерв’ю розповів, який серіал, фільм та книгу він радить переглянути і прочитати, щоб на Хеловін було справді страшно.

Фільм

Найкращим фільмом жахів письменник назвав трилер “Дитячі ігри”‎ американського режисера Ларса Клевберга. За сюжетом мати дарує синові роботизовану ляльку Чакі. Однак, з часом з’ясовується, що це не просто іграшка.

“Я сміявся й плакав над багатьма речами. Всі, хто брав участь у фільмі, виконали грандіозну роботу. У нього розумний сценарій, він приносить багато задоволення”.

Серіал

Наймоторошнішим серіалом Стівен Кінг вважає “Маріанну”.

“Мені подобається “Маріанна”, яка зараз йде на Netflix. Це французький серіал, і він дуже, дуже страшний, − говорить письменник. − В ньому є щось від серіалу “Дивні дива”, якийсь невловимий дух, а також невловимий дух Стівена Кінга”.

Книга

Американський “Король жахів” рекомендує почитати “Дев’ятий дім” Лі Бардуго про дівчину-підлітка, яка отримує шанс навчатися в Єльському університеті.

Найкращі книга, фільм та серіал до Хеловіну - рекомендації від Стівена Кінга

“Це ніби Гаррі Поттер, тільки для дорослих. Це саме та книга, читаючи яку ви ловите себе на думці, що це страшно, це розумно, це хвилює уяву, і сподіваєтеся, що таких творів буде більше”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають