LVIV.COM

Найбезглуздіші смерті 2018-го: номінанти премії Дарвіна

Найбезглуздіші смерті 2018-го: номінанти премії Дарвіна

Сьогодні, 12 лютого, на честь дня народження Чарльза Дарвіна – англійського науковця, що створив теорію еволюції й запропонував принципи природного добору, публікуємо підбірку найяскравіших минулорічних номінантів премії Дарвіна.


На премію номінуються люди, які в силу нерозумності поведінки звільнили генофонд людства від своїх генів. Ключові критерії включення в список: кандидат повинен бути адекватним, дієздатним і здійснювати вирішальний вчинок не примусово, а лише з власної волі й ініціативи. Смерть або втрата репродуктивної здатності повинні відбутися в результаті воістину безглуздої події, яка не може бути вигадкою. Премією Дарвіна часто називають збірники з величезної кількості непідтверджених чуток. Нижче – випадки, перевірені оригінальним ресурсом The Darwin Awards.

Що може піти не так при викраденні пітона?

28 січня 2018 року малаєць Заїм Коснан зайшов на узбіччі 3,5-метрового сітчастого пітона. Чоловік вирішив вполювати тварину для подальшого продажу й озброївся рукавичками та серпом. Все йшло як по маслу, він підняв голову змії високо над собою, сів на мопед і поїхав додому. Однак незадоволений ситуацією пітон обмотав тіло їздця, в результаті чого Заїм не проїхав і п’яти кілометрів. Він задихнувся на ходу і звалився в арик.

Фізкультура, алкоголь і пором – речі несумісні

У Бостоні, штат Массачусетс, є популярна розвага – алкогольні прогулянки на поромі. В одному з таких круїзів 8 вересня 2018 року втопився 21-річний Аарон Дібелла. Перед цим молодий чоловік демонстрував оточуючим, як спритно він може стояти догори ногами на перилах судна. Кілька разів члени екіпажу спускали його вниз і вимагали припинити хуліганство, але відважний алконавт повертався назад негайно ж, як матроси відверталися. У якийсь момент Аарон вирішив в такій позі спробувати віджиматися, а точніше, присідати на руках, і кілька раз у нього навіть вийшло, але третя спроба виявилася фатальною. Горе-акробат зірвався вниз. Врятувати його не встигли, хлопець пішов на дно, втративши свідомість від удару об водну гладь.

Місіонер-невдаха

Джон Аллен Чау вирішив принести в одне з найбільш ізольованих племен на землі ножиці, футбольний м’яч та слово Ісуса. Він серйозно написав про це в записці, яку відправив родині у Ванкувер. Після цього Джон підкупив кількох рибалок, щоб вони відвезли його на один із закритих островів в Андаманському архіпелазі. Сентінельці, місцеві мешканці, чия культура практично не змінилася за десятки тисяч років, надзвичайно недовірливо ставляться до будь-яких прибульців ще з часів жорстоких спроб британської колонізації в XIX столітті. Джон гідно зустрів смерть, не здригнувшись ні на секунду під градом стріл, і навіть встиг пройти кілька метрів по пляжу, перш ніж впав замертво. Його тіло місцеві мешканці потягли в джунглі.

Найбезглуздіші смерті 2018-го: номінанти премії Дарвіна

 

Відплата карми на день святого Валентина

14 лютого 2018 року в лікарні Берліна лікарі припинили підтримувати життя в тілі 19-річного молодого чоловіка, який за місяць до цього дуже невдало посварився зі своєю дівчиною. В середині грудня під час прогулянки пари по березі річки Хафель улюблені посварилися. Сварка була такою серйозною, що юнак накинувся на свою майбутню колишню і повалив її на лід. В результаті обидвоє пішли під воду, ось тільки плавати вміла лише вона. До того моменту, як хлопця витягли з води, його тіло встигло переохолодитися і мозок отримав незворотні пошкодження.

Весна – час нагадати про техніку безпеки

У квітні того ж року на 72-му році життя від важких опіків загинула жінка з тієї ж країни. Вона виїхала на своєму інвалідному візку з лікарні покурити, але раптом її засіб пересування загорівся синім полум’ям: спалахнув закріплений на кріслі кисневий балон. Менш ніж за місяць до цього 50-річний румун знайшов в полі за селом снаряд і вирішив розібрати його за допомогою грубої сили і підручних інструментів. Підсумок був передбачуваний.

Джерело: Популярная Механика

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають