LVIV.COM

Набігай собі відсотки: monobank запускає “Спортивний депозит”

Набігай собі відсотки: monobank запускає Спортивний депозит

Якщо ти ведеш активний спосіб життя і 10 000 кроків в день для тебе не проблема, то маєш шанс отримати додаткових 5% річних до стандартної ставки за депозитом у monobank, пише співзасновник банку Олег Гороховський.


Що відбувається?

Щоб спонукати своїх клієнтів більше рухатись і просто заради приколу monobank пропонує своєрідне парі – “Спортивний депозит”. Як говорить співзасновник банку: “Цей депозит не для заробітку, а для ЗСЖ і фану”. Хоча погодься, бро, приємно, що твоя біганина хоч трохи окуповується.

Нова версія програми monobank для iOS і Android виходить 27 серпня. У ній оновлять вкладки з депозитами, серед яких буде і “Спортивний”.

Як це працює?

Умови прості: ти маєш протягом трьох місяців щодня проходити чи пробігати 10 000 кроків і більше. Якщо зможеш – в кінці отримаєш +5% річних до основної ставки за депозитом. Якщо ж протягом цього часу ти прохалявиш 4 і більше днів – твоя існуюча ставка знизиться на 5%.

Набігай собі відсотки monobank запускає Спортивний депозит

Ти можеш ходити чи бігати як у спортзалі, та і в парку чи на роботі.

Заміряти активність будуть за допомогою Apple Health або Google Fit, а також пристроїв і додатків, які з ними синхронізуються: Mi Fit, Runkeper, Strava, Garmin та інших. Кроки, додані в ручному режимі, враховувати не будуть.
Щоб ти спробував свої сили і вирішив, підходить тобі таке парі чи ні, є два тестових дні. В цей час ти можеш без втрат розірвати депозит, якщо підрахунок кроків здається тобі несправедливим або завдання виявилось надто важким.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають